2020 - nowa Polska wytwórnia, nie nowa partia | Electronic Beats Poland
Feed/Music

2020 – nowa Polska wytwórnia, nie nowa partia

Kolektyw wydawniczy 2020 oficjalnie inauguruje swoją działalność i prezentuje wizję stojącą za przedsięwzięciem.

Pomimo trudnego i pełnego wyzwań dla branży muzycznej roku, 2020 przynosi duże wydarzenie na polskim rynku. To właśnie dziś swoją działalność oficjalnie inauguruje nowy niezależny label, który już na starcie może pochwalić się imponującym portfolio artystów, wydawnictw i projektów.

2020 to niezależny kolektyw wydawniczy, którego misją jest wsparcie młodych talentów i produkowanie wydawnictw redefiniujących gatunki.

Założyciele to śmietanka rodzimej sceny muzycznej.

Filip Szcześniak znany szerzej jako Taco Hemingway to od lat obecny na scenie raper i autor tekstów.
Jan Porębski – połowa duetu Flirtini, producent wykonawczy, kreator i organizator wydarzeń muzycznych, manager muzyczny odpowiedzialny za kariery takich artystów jak Taco Hemingway, Otschochodzi czy Schafter.
Michał Chwiałkowski – współtworzy duet The Returners, DJ, producent wykonawczy, manager muzyczny, kreator i organizator wydarzeń muzycznych.
Oskar Tuszyński i Piotr Szulc (Steez) reprezentanci duetu PRO8L3M.

Po przetarciu szlaków w realizacji blisko czterdziestu wydawnictw muzycznych, spośród których wiele odniosło spektakularne sukcesy takie jak rekordy sprzedaży, liczne nagrody, doskonały odbiór fanów i krytyków. Nadeszła pora połączenia sił i stworzenia nowego projektu. Na start wytwórnia prezentuje katalog oraz przegląd realizacji należących do portfolio autorów.