Electronic Beats Poland
Music

Znamy pełny program this.place w. Woo York w Krakowie

Blooma live, Leon oraz Roger dołączają do duetu Woo York. To pełny lineup trzeciej edycji cyklu imprez this.place, która odbędzie się 30 listopada w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W tej wyjątkowej przestrzeni, poza świetnie dobranymi artystami, pełni wrażeń muzycznych dopełni nagłośnienie KV2 Audio. Soundsystem tej marki zainstalowany jest na stałe m.in. w klubach Egg London i Amnesia Ibiza oraz można go było usłyszeć także na ostatnim Burning Man.

Więcej o artystach towarzyszących:

Blooma jeden z najgorętszych projektów elektronicznych ostatnich lat, który dość często pojawia się na naszym portalu. To owoc współpracy Agima i Deasa, czyli niezwykle doświadczonych producentów muzycznych i performerów. Ich koalicja szturmem zdobyła popularność w Polsce, a uznany zagraniczny label – Suara – wypuścił pod swoim szyldem pierwszą EP-kę duetu, o której pisaliśmy w naszym cyklu Clubland Polska.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Leon to z kolei współtwórca festiwalu Audioriver. Promotor oraz DJ z ponad 15-letnim stażem wypełnionym licznymi i regularnymi występami w klubach całej Polski.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Roger – rezydent this.place i jeden z czołowych krakowskich DJ-ów.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Bilety są dostępne na Going.pl oraz w aplikacji. Obecnie kończy się druga pula w cenie 69 zł, a po jej wyczerpaniu cena wzrośnie do 79 zł. W dniu imprezy wejściówka na bramce dostępna będzie w cenie 99 zł (o ile wydarzenie się nie wyprzeda).

Loading...