Electronic Beats Poland
Music

Woo York wystąpi w Krakowskim Muzeum Lotnictwa Polskiego

Woo York już 30 listopada wystąpi w bardzo unikalnej scenerii, w której elektronika jeszcze nigdy nie rozbrzmiewała, a samoloty znajdujące się w tym wnętrzu, jeszcze nigdy nie służyły jako scenografia do imprezy techno.

Pochodzący z Kijowa duet to Andrew i Dennis, którzy swoją karierę muzyczną rozpoczęli 10 lat temu. Przez ten czas wydawali w najbardziej renomowanych wytwórniach – od Afterlife, przez Dystopian, a ostatnio także w Drumcode. Na koncie mają występy w renomowanych klubach i znanych festiwalach na całym świecie. Styl muzyczny, który prezentują, choć zakorzeniony w techno mocno korzysta z innych gatunków muzyki elektronicznej, od klasyków Detroit i Berlina po awangardę. Ich live-act prezentuje ogromny kunszt i zręczność artystów, a oparty jest na bogatym zestawie elektronicznego sprzętu. W 2016 roku występy Woo York na żywo znalazły się w Top 40 koncertów Resident Advisor.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Ten wyjątkowy duetu usłyszymy dzięki this.place, który wraca z trzecią edycją imprezy. Po lutowym wydarzeniu w Hotelu Forum oraz kwietniowym w Teatrze im. J. Słowackiego, przyszedł czas na Muzeum Lotnictwa Polskiego. W którym wszystkie maszyny wiszące obecnie w gmachu głównym pozostaną na swoich miejscach i to samo dotyczy dwóch zabytkowych samolotów na podłodze, więc spodziewajcie się niesamowitej oprawy wizualnej.

TU KUPISZ BILET

Loading...