Electronic Beats Poland
Music

Katarzyna NOSOWSKA i ZAMILSKA wystąpią na koncercie otwarcia Dwóch Brzegów

NOSOWSKA feat. ZAMILSKA – koncert Nosowskiej z gościnnym udziałem Zamilskiej – odbędzie się już 28 lipca na Zamku w Kazimierzu Dolnym podczas tegorocznych Dwóch Brzegów. Koncert odbędzie się w ramach drugiej odsłony muzycznego projektu POWROTY, sygnowanego przez T-Mobile Electronic Beats.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Katarzyna Nosowska to ikona polskiej sceny muzycznej – wokalistka HEY, autorka tekstów, wielokrotna laureatka nagród branżowych. W 2013 roku odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Na swoim koncie ma także sześć albumów solowych. Zamilska to producentka, którą trudno przypisać do jednego gatunku. Określa się ją jako pierwszą damę polskiego techno, tyle że Zamilska z powodzeniem porusza się w przeróżnych odcieniach elektroniki, eksploruje szeroko pojmowaną world music, a nieobcy jest jej też noise.

Utwór, który połączył artystki to „Jeśli Wiesz Co Chcę Powiedzieć…”, pochodzący z debiutanckiego solowego albumu Katarzyny Nosowskiej „puk.puk” z 1996 roku. Ten utwór, dziś już kultowy, został zaaranżowany w mrocznym i elektronicznym klimacie.

Efekty współpracy tych dwóch osobowości będzie można usłyszeć na żywo. Koncert NOSOWSKA feat. ZAMILSKA odbędzie się 28 lipca o 21:00 na Zamku w Kazimierzu Dolnym, otwierając część muzyczną Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Bilety będą dostępne w sprzedaży online (od 21 lipca, godz. 18:00), w kasach festiwalowych w Kazimierzu Dolnym (ul. Nadwiślańska 9), można je będzie także zdobyć w konkursie na profilu T-Mobile Electronic Beats na Facebooku.

 

Loading...