Electronic Beats Poland
News

[ZMIANA] Dystrybucja biletów na koncerty Gorillaz

Drodzy Fani,

Wczorajsza sytuacja związana z dystrybucją biletów na zbliżające się koncerty Gorillaz okazała się dla nas wyjątkowo trudna, ale mamy też świadomość, że była ona przykra dla dużej części z Was. Chcemy jednak podkreślić, że mimo problemów, transakcje zakupowe zostały sfinalizowane prawidłowo, jak zawsze zgodnie z zasadą pierwszeństwa. Powstała sytuacja nie była wynikiem naszej ignorancji, choć początkowo wyglądało to wyłącznie na niedoszacowanie ruchu. Razem z Going. poświęciliśmy możliwie dużo czasu na to, aby dokładnie przeanalizować przyczyny powstałych trudności, tak by sytuacja się nie powtórzyła.

Wobec powyższego zdecydowaliśmy się przesunąć termin sprzedaży na 25 maja 2017, na godzinę 20:00, łącząc wszystkie pozostałe bilety w jedną pulę. Sprzedaż realizowana będzie na stronie www.electronicbeats.pl , BEZ użycia kodów SMS. Ostatnia pula przeznaczona jest dla wszystkich, także klientów T-Mobile.

Pozostałe warunki dystrybucji biletów pozostają bez żadnych zmian.

Dla tych z Was, którzy poszukują szczegółowych informacji na temat napotkanych problemów przygotowaliśmy dwa adresy e-mail, na które można kierować zapytania, w zależności od rodzaju problemu:

  1. Jeśli problem dotyczył  kodów SMS: reklamacje@3way.pl
  2. Jeśli problem dotyczył transakcji / płatności: support@goingapp.pl

Poniżej kilka faktów na temat koncertów:

  • Na obu występach promujących najnowszy album, zespół pojawi się osobiście, w podstawowym składzie, w tym lider zespołu Damon Albarn. Show odbędzie się w formule bardzo zbliżonej do ostatniego występu zespołu w Londynie.
  •  Łącznie do dystrybucji przeznaczyliśmy 3500 biletów, na oba koncerty zespołu – w Warszawie i w Katowicach.
  • Ilość biletów ma ścisły związek z lokalizacjami koncertów, które zostały wskazane przez zespół.
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Często słyszymy też pytania o dostępność biletów i w związku z tym informujemy, że łącznie do dystrybucji przeznaczyliśmy 3500 biletów, na oba koncerty zespołu w Polsce. Ilość biletów ma ścisły związek z lokalizacjami koncertów, których koncepcja została wypracowana wspólnie z zespołem.

Loading...