Electronic Beats Poland
Culture

Trzeci sezon "Detektywa" został już w całości nakręcony

Kamery zostały odłączone po 6 miesiącach pracy. Jak wcześniej twierdziło HBO trzeci sezon “Detektywa” ma zachwycić fanów nie mniej niż debiutancka seria, z Mathew McConaugheyem. Drugi sezon mimo, że trudno byłoby go określić mianem “słabego” nie udźwignął tony oczekiwań jakie mieli fani po pierwszy historii opowiedzinaje przez Nica Pizzolatto.

Zarówno twórca jak i gwiazda trzeciego sezonu, Mahershala Ali, nie mogą się nachwalić tego jak wyjątkowym przeżyciem było kręcenie w Fayetteville.

Pamiętam jak podrzucono mnie z lotniska pod mój dom. Poszedłem na krótki spacer, aby coś zjeść i ta kobieta kilka domów ode mnie wyprowadzała psa i krzyknęła “Witaj w Arkansas, cieszymy się, ze tu jesteś!

Powiedział w jednym z wywiadów dla lokalnej gazety Ali. Oprócz zdobywcy Oscara na ekranie zobaczymy również m.in. Stephena Dorffa, Mamie Gummer (która jest córką Meryl Streep) czy Josha Hopkinsa.

Data premiery nadal pozostaje tajemnicą, ale my mamy nadzieję, że trafi do nas potrójna dawka serialowa czyli “GoT”, “Detekty” i “Silicon Valley”

Loading...