Electronic Beats Poland
Music

TAMA zaleje Poznań dobrą muzyką

Mało co tak cieszy jak otwarcie nowego wyjątkowego muzycznego miejsca na terenie naszego kraju. Tak jak ostatnie lata nas nie rozpieszczały gdy co roku musieliśmy żegnać nasze ulubione kluby, a coraz częściej zamiast godnych następców dostawaliśmy potańcówki spod znaku “Despacito” tak tym razem możemy z uśmiechem powiedzieć, że coś się ruszyło i Wielkopolska może zacząć świętować, bo niedługo swoje podwoje otworzy TAMA.

TAMA to nie jest całkiem nowy projekt, bo początki sięgają 2015 roku gdy miejscówka otworzyła się w pierwszej lokalizacji ściągając fanów dobrej elektroniki, filmów i nawet teatru. Teraz 2 lata później założycielka Joanna Tomczak znalazła idealne miejsce na powrót do Poznania i to do jego ścisłego centrum.

Tama trafi od Sali Reprezentacyjnej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej.

To zrewitalizowane wnętrze w 90-letnim budynku Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w samym sercu Poznania, gdzie na dwóch poziomach może zmieścić się nawet 1000 osób. Świetnie przygotowane zaplecze najstarszej poznańskiej sali koncertowej gwarantuje idealne warunki nie tylko dla naszych gości, ale również artystów. (…)

Izba Rzemieślnicza to dla nas nie tylko nowe wyzwania, ale też nowe możliwości. Dzięki świetnie przystosowanemu zapleczu, ogromnej powierzchni i wielu możliwościom adaptacyjnym możemy poszerzać swoją działalność o nowe płaszczyzny i wywierać realny wpływ na kulturę w Poznaniu

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Pierwsza impreza nowej TAMY będzie miała miejsce 15 i 16 września i na piątkowej odsłonie pojawi się w niej m.in. Vril – znany fanom Electronic Beats, którzy mogli go zobaczyć na naszej scenie podczas zeszłorocznego Audioriver.  Natomiast sobota dla odmiany będzie zdecydowanie lżejsza, ale chyba jeszcze bardziej taneczna – zagra i zaśpiewa Aquarius Heaven.

Click on the button to load the content from goingapp.pl.

Load content

Już teraz znamy kolejnych artystów, którzy pojawią się WiRskim budynku TAMY i wśród nich usłyszymy m.in. HVOB, Butcha, Tinman czy Sailor&I. Pełny program i możliwość zakupu biletów znajdziecie TUTAJ

 

A to dopiero początek planów na rewitalizację kulturalnego Poznania. Widzimy się!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

TAMA

ul. Niezłomnych 2, Poznań

 

 

 

Loading...