Electronic Beats Poland
News

Nowi artyści i nowe sceny - kolejne ogłoszenia Up To Date Festivalu

Do festiwalu w Białymstoku został trochę ponad miesiąc i nie skłamiemy stwierdzając, że nie możemy się doczekać. Zwłaszcza że Up To Date coraz bardziej rośnie w siłę i kolejne ogłoszenie artystów jednoznacznie nas zachwyca. Bo niedość, że znamy już pełnej skład osobowy wydarzenia to dowiedzieliśmy się o dwóch nowych scenach i miejsce tegorocznego Salonu Ambientowego.

ącznie w ciągu dwóch dni 8 i 9 września na krytych parkingach Stadionu Miejskiego, w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz w Muzeum Rzeźby im. Alfonsa Karnego wystąpi blisko 50-ciu artystów.

Organizatorzy Up To Date Festival dotrzymali słowa. Tegoroczna, ósma edycja festiwalu będzie rekordową pod względem liczby artystów, którzy w drugi weekend września wypełnią po brzegi muzyką festiwalowe sceny. Blisko 50-ciu artystów z 16-stu krajów w tym m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Rosji wystąpi na pięciu scenach. Do ogłoszonych do tej pory artystów, którzy wystąpią na dwóch największych z nich dołączają:

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Scena T-Mobile Electronic Beats – gwiazda drum’n’bass – Logistics, Lapalux z audiowizualnym show, król trapu – ƱZ , błyskotliwi Amnesia Scanner live, przewrotny Wixapol, weteran drum’n’bass Doc Scott oraz 1988 live.

Scena Technosoul – ikoniczni Vatican Shadow b2b Ancient Methods, niepozorny Stojche, Jacek Sienkiewicz w specjalnym jubileuszowym występie live/DJ, oraz FOQL live i Technosoul Showcase.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Obok znanych już festiwalowiczom scen T-Mobile Electronic Beats, Sceny Technosoul oraz Centralnego Salonu Ambientu ekipa z Up To Date dokłada dwie kolejne. Podobnie jak przed rokiem w przestrzeni festiwalowej pojawi się RedBull ze swoim muzycznym projektem Red Bull 3Style Showcase. W ramach tej sceny usłyszymy czterech turnablistów: 69 Beats, Falcon1, Daaz i DJ Pacone.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Tegoroczna edycja jest także przełomowa w zakresie promocji białostockiego festiwalu w eterze Polskiego Radia. Potencjał festiwalu, jego dynamiczny rozwój i konsekwencja w prezentowaniu nie do końca oczywistych muzycznych treści przekłada się w tym roku na kolejną muzyczną scenę. Czwarta Scena Czwórki Polskiego Radia po raz pierwszy pojawi się w programie festiwalu. Usłyszymy na niej to, do czego ekipa Up To Date Festival zdążyła nas już przyzwyczaić – nieoczywistą selekcję rapowych polskich artystów i legend polskiej sceny klubowej. Na Czwartej Scenie Czwórki wystąpią Holak, R.A.U., Jurek Przeździecki live i Mr. Lex oraz wcześniej ogłoszeni: Adi Nowak, Rosalie, Boogie Mafia i Eltron John

Loading...