Kanye odpowiada na ataki Drake’a… miłością | Electronic Beats Poland
Feed/News

Kanye odpowiada na ataki Drake’a… miłością

Kanye West właśnie ostatecznie zakończył “beef”, który próbował stworzyć Drake. W postach na swoim twitterze raper przeprosił Drake’a za kilka spraw i wyjaśnił, że nie był odpowiedzialny za poinformowanie Pushy na temat tego, że Dreezy ukrywa syna. Poniżej możecie przeczytać tłumaczenie tweetów, które wysłał niedawno raper.

Pozwólcie mi zacząć od przeprosin, że wszedłem w twój okres wydania albumu… Budowaliśmy więź i pracowaliśmy nad muzyką wspólnie i staraliśmy sięz Cudim zakończyć nasze kłopoty z przeszłości. (…)

Ponieważ rozmawialiśmy o nagraniu Lift Yourself wspólnie powinienem dać ci szansę zrobić to ze mną przed wydaniem utworu

ponieważ byliśmy przyjaciółmi powinienem porozmawiać z Pushą na temat tekstu o Quentinie Millerze. Nie powinno być na tej płycie utworów, które atakowały ciebie, a nad którymi pracowałem.

Nigdy nie przesłuchałem waszych dissów, ale słyszałem cytaty z obu kawałków

Nigdy nie rozmawiałem z Pushą na temat twojego dziecka. Po tym jak rozmawiałem z Wizem kilka lat temu nigdy nie poruszyłbym tego.

Rozumiem Pushę i fakt, że zareagował jak mężczyzna gdy ktoś wspomina jego narzeczoną. Też wiele razy tak reagowałem. Kocham Ciebie i kocham Pushę i wszyscy szanujemy nasze umiejętności nawzajem

Pojawię się na twoim koncercie w ciągu najbliższego tygodnia, aby przekazać ci miłość i być zainspirowany sztuką którą tworzysz.

Dla przypomnienia Drake atakował Kanye nie tylko w swoim “Duppy Freestyle”, ale również w nagraniach, które trafiały do nas po premierze jego najnowszego albumu. Dodatkowo ostatnio zmienił tekst jednej ze swoich piosenek, aby poinformować fanów o upadku Kanye.