Electronic Beats Poland
News

Gorillaz zagrają w Polsce!

T-Mobile Electronic Beats ma przyjemność zaprosić na dwa wyjątkowe koncerty legendarnego zespołu, które odbędą się 14 i 18 czerwca najpierw w Warszawie a następnie  w Katowicach. Występy będą częścią eksluzywnego mini-touru zespołu, w ramach którego goryle odwiedzą Polskę, Węgry i Niemcy. Dodatkowo, dzisiaj ma swoją premierę wyjątkowa aplikacja The Lenz, która pozwoli wejść do świata Gorillaz. 

 

Wcześniej zespół nigdy nie odwiedził naszego kraju – teraz fani będą mieli okazję zobaczyć Murdoca i spółkę dwukrotnie.

 

Bilety trafią do sprzedaży niedługo poprzez naszą stronę www.electronicbeats.pl. Sprawdzajcie ją codziennie w poszukiwaniu kolejnych informacji dotyczących tego wydarzenia.

 

Występ na żywo zespołu to kolejna część współpracy animowanego zespołu z Telekomem.

 

Dzisiaj do App Store’a i Google Playa trafiła również najnowsza aplikacja, którą Gorillaz przygotowali razem z T-Mobile.

 

The Lenz daje szansę przenieść się do świata wirtualnego, w którym żyją członkowie uwielbianego zespołu. Przy użyciu AR (rozszerzonej rzeczywistości) aplikacja zamieni wszystko o magentowym kolorze w eksluzywny kontent od Gorillaz. Od wyjątkowych artworków Jamiego Hewletta, nagrań na żywo z występów zespołu po nowe utwory z nadchodzącego „Humanz” – wszystko to zobaczycie dzięki The Lenz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pxf40FoA5ys

Loading...