Electronic Beats Poland

Kolejne 50 godzin rave’owania z 999

Bardzo lubimy imprezy warszawskich Dziewiątek - mimo, że klub 999 na ulicy Kredytowej już nie istnieje, ekipa promotorska nie próżnuje. W maju powraca flagowy projekt tego teamu: maraton miłości! Gotowi na 50 godzin na parkiecie?

Kolejny rave’owy maraton  999 już niebawem – od 6go do 9go maja w Małej Warszawie wystąpi ponad 30 artystów związanych ze sceną techno. Ci, którzy bywali na dotychczasowych maratonach miłości wiedzą, jak unikalny klimat panuje podczas tych imprez. Część z was dotrzymuje tempa i uczestniczy w całej imprezie, ale znamy też wielbicieli niedzielnych imprez zamykających. Tym razem closing party odbędzie się w gościnnych murach klubu Jasna 1.

Artyści ogłoszeni do tej pory to:

𝗔𝗸𝘀𝗮𝗺𝗶𝘁 𝗯/𝗯 𝗛𝗲𝗸𝗮𝘁𝗼
𝗔𝗻𝗰𝗶𝗲𝗻𝘁 𝗠𝗲𝘁𝗵𝗼𝗱𝘀
𝗔𝗻𝗗
𝗔𝗻𝗶𝗺𝗶𝘀𝘁𝗶𝗰 𝗕𝗲𝗹𝗶𝗲𝗳𝘀 𝗹𝗶𝘃𝗲
𝗖𝗹𝗲𝗿𝗶𝗰 𝗯/𝗯 𝗦𝘁𝗿𝗮𝗻𝗴𝗲𝗿
𝗖𝗿𝗮𝗻𝘇 𝗯/𝗯 𝗠𝗞𝗢
𝗞𝗹𝗮𝗻𝗴𝗸𝘂𝗲𝗻𝘀𝘁𝗹𝗲𝗿
𝗟𝗼𝗸𝗶𝗲𝗿
𝗟𝘂𝗸𝗲 𝗦𝗹𝗮𝘁𝗲𝗿
𝗡𝗡
𝗥𝗢𝗠𝗠𝗘𝗞
𝗦𝗶𝗲𝗻𝗻 𝗯/𝗯 𝗡𝗙𝗦
𝗬𝗮𝗻𝗮𝗺𝗮𝘀𝘁𝗲

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

A jakie ciekawostki czekają was na 5-ej edycji imprezy? O tym napisali nam organizatorzy.

V edycja


Z edycji na edycję impreza się rozrasta. Coraz bardziej rozbudowany line-up, coraz większe lokalizacje i coraz więcej ludzi na parkiecie (jedynie liczba godzin pozostaje już bez zmian). 999 zapowiedziało, że V edycja będzie do tej pory najciekawszą i o największej skali. Dotychczasowe ogłoszenia zdecydowanie popierają te zapowiedzi.

Współczynnik “doznania na minutę”


Trzeba przyznać, że dotychczasowe edycje maratonu to był prawdziwy test wytrzymałości. Przy tak skonstruowanym line-upie ciężko znaleźć czas na oddech zarówno wieczorem, w nocy, jak i nad ranem.


Dotychczasowe ogłoszenia artystów, których usłyszymy na majowym maratonie 999 pokazują, że i tym razem nie będzie inaczej. Wystarczy wspomnieć takie postacie jak Luke Slater, Ancient Methods, AnD, czy Kalngkuenstler i widać, że zapowiedzi o “the
higher intensity event” nie są na wyrost.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 Miejsce


Labirynt korytarzy z cegły, pomieszczania przedwojennej fabryki i industrialny charakter tworzy z Mała Warszawa miejsce idealne do odbioru muzyki elektronicznej. Od ostatniego wydarzenia w tym miejscu o podobnym charakterze minęło już parę dobrych lat i jeśli ktoś jeszcze nie miał szansy odwiedzić Mała Warszawa, to zdecydowanie warto być tam w maju na 50 godzin. Okazja może się szybko nie powtórzyć.


Wszystkie twarze techno


999 w dużej mierze kojarzone jest z cięższym brzmieniem, jednak na maratonie zawsze stawiano na różnorodność. W maju usłyszymy zarówno młodych wschodzących artystów, uznanych wyjadaczy, jak i legendy sceny. Będzie surowo, ale i też melodyjnie. Nowocześnie, ale i też oldschoolowo. Hipnotycznie, ale również bezkompromisowo. W skrócie – jest w czym wybierać.

 

Uczestnicy

Na wydarzeniach spod szyldu 3 dziewiątek czuć miłość do muzyki i widać, że słuchacze nie znaleźli się tam przypadkowo. Charakterystyczny klimat imprez 999 tworzy w dużej mierze świadoma publika i jest to prawdziwa odskocznia od dużych, komercyjnych wydarzeń.

 Odwrócona kolejność

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałaby impreza otwierana i zamykana przez największe gwiazdy z lokalnymi zawodnikami grającymi w środku? Na 50 godzin utarte ramy nie obowiązują i wprawdzie line-upu jeszcze nie ogłoszono, ale 999 przyzwyczaiło, że lubi w tej kwestii zaskakiwać.

 

Generator miłości


999 wielokrotnie dzieliło się historiami o uczuciach rodzących się między klubowiczami na 50 godzin – maraton miłości. Niektóre tak powstałe pary doczekałysię już nawet potomstwa, także jak widać nazwa imprezy nie jest przypadkowa.


Closing


Niedzielnych imprez w Polsce ze świecą szukać, a na pewno takich jak niedzielne zamknięcie maratonu. Jeśli macie ochotę na wieczór w możliwie najbardziej niezobowiązującej i intensywnej atmosferze, gdzie stężenie hedonizmy w powietrzu wykracza poza skalę, to closing 50 godzin to ta impreza.

Jak to na maratonie, 999 lubi zwiększać tempo na finiszu, także wszyscy miłośnicy cięższej elektroniki będą usatysfakcjonowani.


Każdy powód jest dobry


Jeśli powyższe przykłady Was nie przekonały to na koniec dodamy po prostu, że 50 godzin – maraton imprezy to naprawdę dobry projekt!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Published April 13, 2022. Words by Artur Wojtczak, photos by archiwum 999.