Electronic Beats Poland

9 ciekawostek na nadchodzące 1-sze urodziny klubu 999

Klub 999 szturmem wszedł na warszawski rynek imprezowy. Wybuch pandemii przeszkodził w świętowaniu pierwszych urodzin tego miejsca. Uwaga: w ten weekend trzecie podejście do organizacji tej rocznicy!

Teraz albo nigdy! – zarzekają się promotorzy warszawskiego klubu 999 anonsując świętowanie pierwszej rocznicy działalności. Będzie to już… trzecia próba organizacji celebracji – wierzymy, że udana! Jak zwykle Dziewiątki oferują świetny line up oraz kapitalną lokalizację.
A kto zagra w industrialnej przestrzeni specjalnie zaaranżowanej na tę okazję? Spodziewajcie się zacnego składu:  𝐡𝐤𝐤𝐩𝐭𝐫, 𝐈𝐧𝐡𝐚𝐥𝐭 𝐃𝐞𝐫 𝐍𝐚𝐜𝐡𝐭, 𝐏𝐞𝐫𝐲𝐥 𝐥𝐢𝐯𝐞, 𝐒𝐯𝐚𝐠𝐢𝐥𝐚, 𝐓𝐡𝐚𝐦 i 𝐕𝐞𝐫𝐠𝐢𝐥.
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Promotorzy tak zachwalają miejsce imprezy:

 

Długo szukaliśmy miejsca, które nadawałoby się do naszych celów, gdzie nie mamy żadnych ograniczeń. Od momentu postawienia stopy w tych przemysłowych halach, od razu wiedzieliśmy, że to jest to. Dobrze wiadomo, że techno lubi stal i beton, a beton i stal lubi potężne soundsystemy. Powiedzieć, że na miejscu panuje industrialny klimat to jak nie powiedzieć nic.

T-Mobile Electronic Beats ma dla was 9 insiderskich ciekawostek związanych z tym rave’em!

 

  • Pierwsze urodziny 999

pierwotnie miały odbyć się 15 marca 2020 roku, czyli dokładnie w momencie ogłoszenia pierwszego lockdown’u. Była to pierwsza impreza dziewiątek odwołana przez pandemię, a nadchodzące wydarzenie będzie pierwszym po ponownym umożliwieniu wydarzeń kulturalnych. Trzeba przyznać, że czekania ponad roku na możliwość celebrowania swoich urodzin wymaga sporej cierpliwości.

 

  • Ten sam adres, inna hala

Same przygotowania do urodzin nie obyły się bez pewnych komplikacji. Niedawne nawałnice uszkodziły dach hali, gdzie pierwotnie miała odbyć się impreza. Nie trzeba było jednak długo szukać zastępstwa, bo 90 metrów dalej znajdują bliźniacze, jednak w pełni odnowione przestrzenie dawnych zakładów FSO. Jeśli tak mają wyglądać komplikacje, to nie mamy nic przeciwko.

 

  • Function One

Mamy wyjątkowy lineup, niesamowitą przestrzeń i do pełni szczęścia dla wszystkich miłośników brakuję tylko opowiedniego nagłośnienia. 999 przyzwyczaiło, że do tego elementu przywiązują zawsze najwyższą uwagę i tym razem wybór padł na legendarne Function One.

 

  • VISUALISM

Za oprawę wizualną 1 Urodzin 999 będzie odpowiadać będzie VISUALISM, czyli duet który tworzą EYE oraz VJ FkS. Na swoim koncie mają realizacje na m.in. Audioriver Festival, Opener Festival, czy też Snowfest, także zdecydowanie jeśli chodzi o aspekt wizualny, to 16 lipca czeka na nas coś specjalnego.

 

  • Złote łuki

999 przyzwyczaiło do dosyć niestandardowych sposób promocji swoich wydarzeń. Przy okazji nadchodzących urodzin dziewiątki miały w planach nakręcić film promujący imprezę w jeden z najpopularniejszych sieci fast food, gdzie zresztą również można zorganizować własne przyjęcie urodzinowe. Znaki towarowe okazały się tu jednak  przeszkodą nie do przeskoczenia.

 

  • Pierwszy, ale nie ostatni

Plany 999 na najbliższy czas to znacznie bardziej rozbudowane formaty, w nieoczywistych lokalizacjach. Zgodnie z zapowiedziami w kompleksie byłych zakładów FSO zdecydowanie w najbliższym czasie  możemy się spodziewać następnych wydarzeń spod szyldu 3 dziewiątek.

 

  • Z kalendarzem na bakier

Organizatorzy zdradzili, że przez większość czasu myśleli, że event odbywa się w sobotę i nawet podjęli pierwsze kroki z organizacją niedzielnego aftery. Całe szczęście jeszcze przed zakupem biletów dla artystów dziewiątki sprawdziły, że 16-ty wypada jednak w piątek.

 

  • Owiany tajemnicą

Svagila to najnowszy członek Lebendig. O ile reszta postaci labelu to szeroko rozpoznawalni artyści to akurat o tej postaci nie wiemy zbyt dużo. Podobno jest to artysta, który to pod innym aliasem już kiedyś warszawę i dziewiątki odwiedził.

 

  • Miłosne B2B

W trakcie urodzin dziewiątek nie mogło oczywiście zabraknąć też kogoś z grona rezydentów. Tego wieczoru będziemy mogli usłyszeć Violenta w formule b2b razem MERVH. Nie jest to przypadkowy wybór, ponieważ ta dwójka poznała się na pierwszym występie Inhalt der Nacht w 999 i od tamtej pory łączy ich znacznie więcej niż wspólne występy.

 

Published July 15, 2021. Words by Artur Wojtczak.