Electronic Beats Poland

Carbon Silesia Festival ogłasza kolejnych artystów

Poznaliśmy drugą pulę artystów, którzy 10 - 11 czerwca wystąpią w Zabrzu.

Dwa dni trzy, trzy sceny muzyczne i 40 wykonawców, którzy zainaugurują sezon letnich wydarzeń festiwalowych.

Poza ujawnionymi już wcześniej artystami, m in. duetem Glowal, NTO czy Monolinkiem,  festiwalowy program powiększył się właśnie o nowe bardzo ciekawe nazwiska, które doskonale uzupełnią festiwalowy lineup.

Do Zabrza zawitają zagraniczni headlinerzy w postaci: fantastycznych Adana Twins, reprezentujących Watergate Records czy autorski TAU

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

, a także znakomity niemiecki DJ – Gerd Janson.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Na scenach Carbonu znowu zobaczymy Kraak & Smaak, którzy według uczestników ubiegłorocznej edycji dali jeden z lepszych występów. Zagraniczny lineup wzbogaci Vhyce –  portugalsko-włoski DJ i producent, którego wydaje Pets Recordings.

Jak zawsze ważnym miejscem w lineup jest drum’n’bass.

Połamane brzmienia reprezentować będzie Seba oraz najpiękniejszy głos bassowej sceny i niestrudzony MC – Robert Manos.

Oczywiście przy drugim ogłoszeniu nie zabraknie reprezentantów rodzimej sceny takich jak: Królowa polskiej elektroniki An On Bast której album wydał sam Carl Cox. DJ i live performer – Chino, ulubieńcy polskiej alternatywy i autorzy niezliczonej ilości radiowych szlagierów – Coals.

Całości dopełni oryginalna i osobliwa mieszanka muzyki tanecznej oraz alternatywnej za sprawą nowego muzycznego wcielenia Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego – Avtlanta, którzy niedawno gościli z wywiadem na naszych łamach. Zabrze przywita również polskiego reprezentanta na berlińskiej ziemi – Pysha i jednego z najbardziej płodnych producentów – Szafran, który na koncie ma współpracę z takimi tuzami jak Ricardo Villalobos czy A Guy Called Gerald. Ze swoimi setami pojawią się często goszczący w polskich klubach i festiwalach: iRobot, Glasse b2b Leon i Ros Addiction.

Published May 16, 2022. Words by Redakcja.