Electronic Beats Poland

CARBON Silesia Festival ujawnia pierwszych artystów

CARBON Silesia Festival powraca w 2022 i swoim pierwszym ogłoszeniem potwierdza jakość, którą zaprezentował nam w zeszłym roku.

CARBON startuje z pierwszymi artystami, których dźwięki wypełnią unikatową przestrzeń Sztolnii Królowa Luiza.
Kopalnia w Zabrzu widać na dobre została festiwalową bazą, ale zmienia się data wydarzenia. W tym roku Carbon Silesia Festival odbędzie się na początku sezonu letnich imprez muzycznych, w dniach 10 i 11 czerwca. Co nie zmienia faktu, że elektroniczne brzmienia doskonale sprawdzają się w postindustrialnych klimatach bez względu na porę roku.
Po pierwszym ogłoszeniu artystów, których dźwięki wypełnią unikatową przestrzeń kopalni możemy być pewni, że to festiwal, który warto odwiedzić.

Glowal, tworzący wyjątkowy mariaż tanecznych rytmów i przepełnionych emocjami wokali, spod szyldu labeli Afterlife, Innervisions, czy Diynamic.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Wyczekiewany w naszym kraju producent, DJ, multiinstrumentalista i muzyczny wizjoner – NTO.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Monolink, który również zwiedził cały elektroniczny glob, łącząc narrację piosenek z muzyką klubową. Jak sam powiedział nam w wywiadzie – „streamingi nie zastąpią festiwalowego poczucia wspólnoty”

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Jeśli mowa o różnorodności na scenach festiwalu nie zabraknie brzmień stricte bassowych od Lenzmana i Satla. Pierwszy niedawno wydał swój najnowszy projekt nakładem Metalheadz – „Golden Age” – oryginalna mieszanka hip-hopu, jazzu oraz soul. Natomiast Satl – urodzony w Polsce, ale wychowany w Rotterdamie to jeden z najbardziej oryginalnych artystów na bassowej scenie, czego niezbitym dowodem są liczne występy od Londynu po Hongkong i Sydney.

Całości elektronicznego programu z zagranicy dopełni Ejeca. Najbardziej rozpoznawalny artysta z Irlandii Północnej.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Podczas CARBON Silesia Festival usłyszymy nie tylko zagraniczne nazwiska. Spodziewajmy się również czołówki muzycznej polskiej sceny elektronicznej jak: Beskres, czyli projekt dwójki z trzech przedstawicieli KAMP!, laureat Fryderyka 2021 Baasch, dwóch wizjonerskich producentów, całkowicie oddanych swoim maszynom – Jacek Sienkiewicz i Jurek Przeździecki jako Tumult Hands, wokalistka, DJ-ka, dziennikarka, „kobieta instytucja” na polskiej scenie – Novika z nowym projektem 2.0, niezawodnie taneczni Last Robots. Zobaczymy też wschodzące gwiazdy wspólczesnej sceny techno – Private Press, ulubieniec polskiej publiczności Bass Astral, a także największy towar eksportowy polskiej branży klubowej – Catz`n Dogz.

Zachęcamy, aby śledzić ten festiwal, bo w maju poznamy kolejne nazwiska.

W sprzedaży znajduje się druga i jednocześnie ostatnia pula biletów w niższej cenie.

Więcej informacji!

 

Published April 13, 2022. Words by Redakcja.