Electronic Beats Poland

Kolejna odsłona albumu “NOVIKA 2.0”

Słuchacie najnowszego albumu NOVIKI? Przypomnijmy, że płyta ukazała się w listopadzie ubiegłego roku i zawiera owoce współpracy z takimi artystami jak m.in. Skubas, Baasch, Agim, Buslav, Natalia Grosiak, Tomasz Mreńca. Poznajcie najnowszy singiel i wideo!

Kolejna odsłona tego imponującego materiału, wydanego z okazji 20 lat obecności Noviki na scenie muzycznej to piosenka „She’s Dancing”.

W oryginale ukazała się ona na albumie „Heart Times” z 2013 roku, a za produkcję i kompozycję odpowiadał A_GIM ( Agim Dżeljilji) 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Tymczasem interpretacja tej piosenki na nowo należy do KASAI.

Nasze drogi połączyły się już przy albumie” Heart Times” w 2013 roku, kiedy to Kasia Piszek (dziś Kasai) dołączyła do mojego zespołu oraz skomponowała wieńczący płytę utwór „Bad News”. Jako rozchwytywana instrumentalistka i wokalistka Kasia grała m.in. z Moniką Brodką, Arturem Rojkiem. W  2019 roku wydała solowy album „Equals” pod pseudonimem Kasai, gdzie udowodniła swoją siłę również jako kompozytorka, producentka i autorka tekstów.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Piosenka „She’s Dancing” to w oryginale taneczny, transowy niemalże utwór, na który zawsze czeka publika koncertowa Noviki. Kasai zdecydowała się na niecodzienny pomysł spowolnienia kompozycji, dodania przestrzeni, innego instrumentarium, zachowując przy tym jej elektroniczny charakter.

Do zilustrowania piosenki wykorzystano prywatne filmy z podróży przyjaciółki Noviki, modelki Kamili Kalińskiej. Montażem i koncepcją kolorystyczną zajęła się Karolina Kozak.

 

Published January 28, 2022. Words by Redakcja.