Electronic Beats Poland

Jasna 1 x Gravity Network startuje już dziś!

Najbliższy weekend na Jasnej 1 ląduje już w czwartek! Tym razem, dzięki współpracy z Gravity Network, w warszawskim klubie będziecie mogli tylko potańczyć na imprezach, ale i spojrzeć na muzykę elektroniczną z wielu różnych perspektyw. Wprawcie w ruch swoje Dzikie Ciała, nauczcie się podstaw Abletona i weźcie udział w panelu dyskusyjnym o agencjach i życiu behind the stage!

Clublife kręci się wokół wielu elementów – muzyka odgrywa w niej, oczywiście, najważniejszą rolę, ale zdecydowanie warto zanurzyć głębiej w to, co kultura klubowa ma do zaoferowania.

Taka idea stoi za Gravity, dofinansowanym ze środków UE projektem, którego założycielami były 3 europejskie kluby: berliński Griessmuehle / Revier Südost, praski Ankali oraz warszawska Jasna 1. Jeśli pasjonujecie się muzyka elektroniczną i jej lifestyle’m, a w tym tygodniu spędzacie czas w stolicy, to propozycje Gravity na pewno was zaciekawią.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Program otworzą czwartkowe warsztaty Dzikie Ciała (Fierce Bodies), czyli taneczno-ruchowe warsztaty prowadzone przez daisy cutter – DJ-kę i rezydentkę Jasnej – i Martę Ziółek, choreografkę i performerkę.

Muzyczne umiejętności produkcyjne będziecie mogli rozwijać w piątek dzięki Radkowi Sirko (Duy Gebord) – w planach nie tylko samo tworzenie dźwięków, ale i przygotowanie aranżacji, audycji radiowych i innych dźwięków cyfrowych.

W sobotę poznacie bliżej działanie agencji bookingowych i artystycznych podczas panelu dyskusyjnego z udziałem zagranicznych i krajowych przedstawicieli. O tym, jak wygląda codzienność “behind the stage”, opowiedzą Charles Green z Omni-Artists, Matwe Kaščák z SPFM Booking, Tim Dreske z Outlined-AM Booking Agency oraz Paulina Żaczek z Granko Agency.

A co, jeśli bardziej interesuje was nocno-taneczny program Jasnej? Na parkiecie z pewnością znajdziecie coś dla siebie – piątek minie pod znakiem Komitetu Obrony Disco i zaproszonych gości: Audrey Danza, Ciel, DeSteffan & Volume Sphere i dzuma. Sobotnią scenę – zupełnie w innej stylistyce i brzmieniu – przejmują Irakli, MKO b2b Ekserd, Volvox, Charlie, MSJY i Poly Chain.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

W ten weekend spotykamy się na Jasnej!

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Published May 11, 2023. Words by Agata Omelańska, photos by Helena Majewska.