Electronic Beats Poland

Witamy w Beatland, naszym wirtualnym klubie na Roblox!

Electronic Beats wkracza do metawersum i otwiera wirtualny świat rozrywki „Beatland” w Robloxie.

Dołącz do imprezy otwarcia, na której zagra dla Was sam Boris Brejcha. Inauguracja Beatland trwa od 22 do 24 kwietnia.
Beatland to wirtualna przestrzeń klubowa, której możliwości nie kończą się jedynie na wejściu do cyfrowego świata i słuchaniu muzyki na żywo. W tej industrialnej przestrzeni znajdą coś dla siebie także fani filmów czy wykonywania Robloxowych micro questów i zdobywania Beat Coinów. W cyfrowym kinie będzie można obejrzeć krótkie animacje takich artystów jak: Haein Kim czy Aleksandra Bokova, które będą poświęcone ważnym społecznie tematom. Co więcej, dzięki wykorzystaniu swoich awatarów, gracze będą mieli również szansę aktywnie angażować się w na świat i podejmować pracę, np. jako kierownik sklepu z płytami, bramkarz w klubie czy promotor. Wirtualną walutę wymieniemy w Telekom Shopie na verch, czyli masę wyjątkowych gadżetów dla swojego avatara czy wirtualne winyle.
Dołącz do nas! Wystarczy wejść lub zainstalować Roblox na telefonie, utworzyć awatar (jeśli go nie masz) i wpisać Beatland.

Beatland został stworzony przez znany zespół deweloperów The Gang ze Szwecji. Jest to jedno z wiodących na świecie studiów tworzących w Roblox. Wspierało ich Design Studio Yukiko z Berlina oraz artysta animacji Jack Sachs. Zespół ściśle współpracował z FSM (niemieckim Stowarzyszeniem na rzecz Dobrowolnej Samoregulacji Dostawców Usług Mediów Cyfrowych), aby stworzyć w pełni bezpieczny, wirtualny świat.

Beatland pozwoli młodym ludziom z całego świata na poznanie kultury muzycznej w zupełnie nowy sposób.
Grupa Deutsche Telekom, której częścią jest T-Mobile Polska i projekt Electronic Beats została pierwszą firmą telekomunikacyjną z uniwersum w cyfrowej przestrzeni Roblox.

Wydarzenia na żywo w metaverse – clubbing w Beatland

Pierwszym wydarzeniem, które odbędzie się na żywo będzie koncert niemieckiego DJ-a Borisa Brjechy. Artysta pod postacią awatara co godzinę od piątku 22 kwietnia do niedzieli 24 kwietnia będzie pojawiał się w wirtualnym klubie, aby zagrać swoje wyjątkowe sety.

Pierwszym wydarzeniem, które odbędzie się na żywo w „Beatlandzie”, będzie koncert niemieckiego DJ-a Boris Brjechy. Artysta pod postacią awatara co godzinę od piątku 22 kwietnia do niedzieli 24 kwietnia będzie pojawiał się w wirtualnym klubie, aby zagrać sety na żywo.

Clubbing w dzisiejszych czasach już oznacza połączenie świata wirtualnego z rzeczywistym. Wszyscy chcemy, aby życie nocne jak najmocniej wykorzystywało możliwości nowych technologii i innowacji. Perspektywa interakcji ze społecznością i zagrania mojego seta jako awatar w metawersie „Beatland” jest naprawdę ekscytująca – powiedział Boris Brejcha

Published April 20, 2022. Words by Redakcja.