Electronic Beats Poland

Sokół – wyjątkowy koncert w październiku

W tym roku mija dokładnie 25 lat od kiedy Sokół pojawił się na scenie i chociaż artysta informował, że nie chce robić żadnych jubileuszy to trudno się oprzeć wrażeniu, że coś jest na rzeczy, ponieważ lista gości na koncercie 21.10. na Torwarze będzie naprawdę imponująca i wyjątkowa.

21 października 2022 w COS Torwar odbędzie się potrójnie ważna impreza. Po pierwsze to premierowy warszawski koncert Sokoła promujący album NIC. Po drugie w tym roku mija dokładnie 25 lat od kiedy Sokół pojawił się na scenie. Po trzecie swój 40 minutowy koncert zagra WWO.

Oprócz gości z solowych płyt „Wojtek Sokół” oraz „NIC”, na scenie pojawią się wszystkie ważne osoby, z którymi Sokół tworzył zespoły i duety od początku swojej drogi muzycznej. Zobaczymy więc zarówno Pono, Marysię Starostę jak i cały ZIP Skład.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Najmocniejszym i najbardziej niespodziewanym punktem programu, będzie jednak bez wątpienia wejście na scenę WWO w pełnym składzie z Jędkerem i Deszczu Strugi, aby po raz pierwszy od 13 lat zagrać wspólnie 40 minutowy set największych hitów grupy.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Będzie to zapewne niesamowita podróż w czasie dla starszych fanów, ale też niepowtarzalna okazja dla tych młodszych, którzy nigdy nie mieli okazji usłyszeć tego topowego zespołu sprzed lat na żywo.

 

Sokół nie chce zdradzać wszystkich gości. Część z nich ma do końca pozostać niespodzianką, ale już dziś lista wygląda niezwykle imponująco – wiemy, że poza wcześniej wymienionymi na scenie pojawią się między innymi: Oskar83, Pezet, Sarius, Mateusz Krautwurst oraz zespół dziecięcy Fasolki. Sokołowi na scenie towarzyszyć będzie też wszystkich trzech znanych z jego wcześniejszych tras hypemanów: Ras, Koras i Juras oraz nieodłączny DJ Kebs.

Sokołowi na scenie towarzyszyć będzie też wszystkich trzech znanych z jego wcześniejszych tras hypemanów: Ras, Koras i Juras oraz nieodłączny DJ Kebs.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Tymczasem wywiad z Sokołem o przenikaniu się hip-hopu i kultury tanecznej znajdziecie TUTAJ.

Published August 04, 2022. Words by Redakcja, photos by arch. Sokół.