Electronic Beats Poland

SnowFest 2022 – last call!

Za nieco ponad miesiąc do stolicy Beskidu Śląskiego - Szczyrku zawita SnowFest 2022. To wydrzenie, które od lat przyciąga rzesze fanów dobrej muzyki, sportów zimowych i górskiej atmosfery.

Prężnie nadciąga do nas dziewiąta edycja festiwalu, która odbędzie się w dniach 4 i 5 marca.  Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście wypadu do Szczyrku, to kilka powodów dla, których warto to zrobić!

1. Starannie wyselekcjonowana muzyka

Po trzecim ogłoszeniu jesteśmy pewni, że do Szczyrku zawitają gorące nazwiska muzyki elektronicznej i hip hopu.

Legendarni 2manydjs, uwielbiani w kraju nad Wisłą – Metrik i Culture Shock wspólnie z MC Linguistics na mikrofonie, Chase & Status, których nowy album ukaże się w maju, a my mamy nadzieję poznać przedpremierowo kilka numerów z ich nadchodzącej płyty. Catz’n’dogz, których nieczęsto widujemy w zimowej scenerii.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

SnowFest Festival to również wspaniała uczta dla miłośników hip-hopu. Na scenie głównej wystąpi najważniejszy duet ostatnich lat – PRO8L3M, liryczni królowie Łona i Webber z zespołem The Pimps, Bitamina z charyzmatycznym Vito Bambino i mistrz ciętej szydery Rau Performance. Nie może zabraknąć również rezydentów festiwalu Ros Addiction i Last Robots.

Ważnym elementem programu muzycznego jest Strefa Jelenia, którą przejmą rezydenci najlepszych polskich klubów: DJ NOZ, Felipe, 33Szczepan (Gombao33), Spisek Jednego, Punchline, DNTRT, Deyna. Z występami na żywo pojawią się: CatchUp i Święty Bass (Miły ATZ & Phunkill).

2. Sporty zimowe

Pod skocznią Skalite jak zawsze znajdziecie widowiskowe zawody sportowe z udziałem topowych riderów freeski oraz snowboardzistów szukających mocnych wrażeń.  Ustawione przeszkody staną się miejscem ekwibilistrycznych pokazów. Jeżeli czujesz się na siłach weź udział w konkurise. Zgłoszenia można dokonać tu!

3. Niepowtarzalna atmosfera

Znakiem rozpoznawczym SnowFestu jest, także specjalny foodmarket, skupiający idealnie dobranych wystawców gastronomicznych, którzy chętnie nakarmią głodnych festiwalowiczów.

Na festiwalu ważny jest ciepły outfit, dlatego polecamy klimatyczną festiwalową czapkę, którą kupicie online lub na miejscu.

Radzimy aby już teraz planować pobyt na miejscu i rezerwować miejscówki bo wiadomo, że po dobrych tańcach i rozgrzewających trunkach trzeba się wyspać, żeby następnego dnia trochę poszusować. Pomoże Wam w tym ta strona.

 

No i oczywiście karnety, te w jeszcze niższych promocyjnych cenach kupicie tu lub przez Going.

 

Published January 27, 2022. Words by Redakcja.