Electronic Beats Poland

SnowFest Festival – ogłasza pierwszych artystów

4 i 5 marca 2022 roku czeka nas jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie województwa Śląskiego, a także w tej części Europy, gdyż próżno szukać podobnego, zimowego konceptu festiwalowego. To w tych dniach stolica polskiej zimy wypełni się po brzegi muzyką najwyższej próby od gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej.

Organizatorzy festiwalu odkrywają pierwsze karty nadchodzącej edycji i prezentują artystów, których usłyszymy w Szczyrku podczas tego wydarzenia. Na festiwalu pojawią się między innymi: jedni z najpopularnijejszych w polsce reprezentantów sceny hip-hopowej – zespół

 

PRO8L3M, który to właśnie występem w Szczyrku rozpocznie swoją trasę koncertową.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Nie zabraknie także czołowych przedstawicieli drum`n bass, doskonałych dj-ów i producentów, którzy mają olbrzymi wkład w rozwój tego gatunku – Metrik i Culture Shock.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Na festiwalu pojawią się też inne polskie akcenty w postaci: najpopularniejszego polskiego duetu elektronicznego – Catz’ n Dogz,

czyli szefów wytwórni Pets Recordings oraz ulubieńców polskiej publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. To dopiero początek ogłoszeń i kolejnych wykonawców poznamy jeszcze w tym roku.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

W sprzedaży znajduje się obecnie promocyjna pula dwudniowych karnetów Early Regular w cenie 250 zł.

Warto zaopatrzyć się w bilety jak najszybciej i ze spokojem spoglądać na marcowy weekend w Szczyrku.

 

Baza noclegowa w mieście także ma swoje ograniczenia, a kwatery i pokoje szybko znikają, więc nie należy tego zostawiać na ostatnią chwilę.

Nie zapominajcie też o kultowych czapkach i skarpetach SnowFest, które warto mieć przy sobie podczas sezonu zimowego i można je zdobyć w sklepie on-line (www.snowfest.pl/snowshop)

 

 

Published October 21, 2021.