Electronic Beats Poland

Rozszerzamy “Beatland” w Roblox

Platformy oferujące wirtualne światy metaverse stały się istotną częścią codziennego „cyfrowego życia” młodego pokolenia. Oferują wysoce interaktywny sposób łączenia się i wirtualnej socjalizacji.

Roblox może być uznany za jedną z największych platform metaverse

Naturalnym krokiem dla Telekom Electronic Beats było stworzenie w tej przestrzeni naszego własnego świata – „Beatland”, którego głównym celem jest wspólne doświadczanie przez przyjaciół cyfrowej przestrzeni klubowej pełnej muzyki i interakcji opartej na dobrej zabawie.

Wasz odzew i przyjęcie „Beatland” przerosło nasze oczekiwania. Od casu premiery świat odwiedziło 4,8 miliona osób, a średni czas spędzony w grze to 10 minut.

Dlatego nie poprzestaliśmy w Beatland na jednorazowym wydarzeniu, ale chcemy go stale rozwijać.

Wprowadziliśmy szereg nowych elementów jak tor przeszkód z wirtualną wieżą telewizyjną, którym chcemy zaakcentować uruchomienie nowej usługi MagentaTV.

Gracze muszą wdrapać się na tor i wykonać różne zadania w drodze na szczyt, a Ci, którzy ukończą tor przeszkód, są nagradzani 5G jetpackiem – czyli plecakiem rakietowym.

Wykonując dodatkowe zadania, takie jak scavenger hunt, można zdobywać nowe ciekawe przedmioty jak jetpack 5G, kask 5G, skrzydła głośnika 5G czy satelita 10G.

Świat “Beatland” został opracowany przez The Gang ze Szwecji, jedno z wiodących na świecie Roblox Creator Studios, we współpracy ze studiem artystycznym Yukiko z Berlina oraz artystą animacji Jackiem Sachsem. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników w wirtualnym środowisku “Beatland”, zespół ściśle współpracował z FSM (Freiwillige Selbstkontrolle Multimedia-Diensteanbieter). W ten sposób doświadczenie metaverse łączy młodych ludzi z całego świata, aby doświadczyć kultury muzycznej w zupełnie nowy sposób.

Roblox to platforma gier online i otwarty system tworzenia gier, który pozwala każdemu tworzyć gry i grać w gry stworzone przez innych. Kolekcja aplikacji do gier w Robloxie umożliwia wysoce kreatywną i angażującą przestrzeń wirtualną, w której głównym celem są wspólne doświadczenia wśród przyjaciół.

Published July 14, 2022. Words by Redakcja.