Electronic Beats Poland

Jayda G gwiazdą wirtualnego klubu Electronic Beats #Beatland w Roblox

Wirtualny koncert Jaydy G w Beatland jest ostatnią częścią kampanii "Summer of joy" grupy Deutsche Telekom skierowanej do Gen Z. "Lato radości, młodości i wolności" towarzyszyło nam od czerwca zapewniając wyjątkowe chwile i możliwość uczestniczenia w wielu znanych wydarzeniach muzycznych w całej Europie. Dzięki nam mogliście szaleć na festiwalach takich jak: Colours of Ostrava (Czechy), Ohrid Calling (Macedonia Północna), INOTA Festival (Węgry) czy polskim "Olsztyn Green Festival". Zorganizowaliśmy również szereg ekskluzywnych imprez plenerowych i klubowych nocy zapraszając plejadę znanych artystów.

Jayda G – producentka muzyczna i DJ-ka wystąpi już w piątek 29.09.2023 na platformie Roblox w wirtualnym klubie Electronic Beats Beatland.

Beatland bardzo niedawno otrzymał fantastyczny dodatek “Floating Forest”, który zaoferował użytkownikom zupełnie nowe elementy gry.

Najważniejszym elementem tego dodatku jest nowy wirtualny parkiet taneczny zaprojektowany właśnie specjalnie na potrzeby występu Jaydy G. Graczy odwiedzających Beatland zachęcamy do kreatywności i miksowania własnych utworów i wciąganiu innych użytkowników do wspólnej zabawy i tańca.

W Roblox na szlaku jetpacków wirtualne wyspy przekształcają się w kwitnące krajobrazy. “Floating Forest” będzie co tydzień udostępniał odwiedzającym nowe aktywności związane ze zrównoważonym rozwojem, takie jak ponowne zalesianie lasu, zbieranie nasion lub śmieci.

Występ Jaydy G będzie dostępny cały weekend.

 

Historia sukcesu Beatland

Od czasu udanej premiery naszego wirtualnego klubu Electronic Beats w kwietniu ubiegłego roku, Beatland odwiedziło ponad 17 milionów użytkowników. Obecnie do klubu zagląda około 10 000 użytkowników dziennie, którzy spędzają w nim średnio około 11 minut.

To nie pierwszy raz, kiedy Beatland w swoich wirtualnych progach gości tuzę muzyki elektronicznej. Podczas pierwszej imprezy towarzyszył nam Boris Brjecha.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Roblox to nie tylko gra, to “współczesny trzepak”

Każda grupa chce mieć własne miejsce, swój azyl, w którym spotyka się by czuć się sobą, bez wścibskich spojrzeń reszty. Starsi lubią odwiedzać bary czy kluby, podczas gdy nastolatkowie wybierają plener lub galerie handlowe. A najmłodsi? Ci mają własne miejsce w sieci, którym jest m.in. Roblox. Ten wirtualny świat z masą wewnętrznych gier i wirtualnych miejscówek pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości niekiedy lepiej niż boisko.

Jak podają badania przeprowadzone przez Wirtualnemedia.pl Roblox w sierpniu br. odwiedziło lekko ponad 4,03 mln spędzając w nim średnio po ok. 9 godzin. Dla porównania  Twitch przyciągnął 2,31 mln polskich użytkowników.

Jayda G

To kanadyjska producentka muzyki house, DJ-ka i co ciekawe toksykolog środowiskowy. Jayda G była nominowana do nagrody Best Electronic Dance Record na 63. dorocznej gali Grammy Awards za swój utwór “Both Of Us”.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Niedawno wydała swój drugi album “Guy” za pośrednictwem Ninja Tune i wypuściła mnóstwo głośnych remiksów dla takich gwiazd jak Taylor Swift i Dua Lipa.

 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Published September 28, 2023.