Electronic Beats Poland

Drum’n’bassowy mix Carla Coxa w audycji Eats Everything

Tak, kochamy Carla Coxa i jego muzyczne niespodzianki! Dziś polecamy jego specjalny drumowy mix z audycji Eats Everything!

Carl Cox to niewątpliwie wciąż jeden z najlepszych i najbardziej zasłużonych (tak, zasłużonych dla światowej sceny DJ-ów). Pamiętajcie o tym zwłaszcza wtedy, gdy przeczytacie gdzieś, że ta postać kwalifikowana jest jako “reprezentant business-techno” (sic!).

Cox to DJ, który trzęsie całą kulturą klubową, emanuje uśmiechem i w zbudza bezgraniczną sympatię. Autor ikonicznych singli i cenionych albumów oraz występów, które przeszły do historii muzyki tanecznej, np. set z zamknięcia legendarnego Space.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Wkrótce posłuchacie nowej płyty naszej rodaczki An On Bast, którą to artystkę Cox wziął pod swoje skrzydła – album pojawi się w połowie lutego.

Dziś rekomedujemy wam weekendowo najnowszy miks Carla Coxa, jaki zagrał w audycji Edible Beats u Eats Everything – tym razem zaskakująco, bo drum’n’bassowo! Wśród wykonawców usłyszycie takie tuzy muzyki breakbeatowej jak Total Science, DJ Marky & SPY, Commix i Shy FX.

By loading the content from Mixcloud, you agree to Mixcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

 

Eats Everythig był szalenie dumny nie tylko ze zgody Coxa na nagranie gościnnego miksu, ale z dostarczonego materiału jak na prawdziwego Bad Boya przystało!

Carl, jesteś absolutnym bohaterem i legendą! – napisał na Twitterze.

Jeśli komuś mało połamanych dźwięków, przypomnijcie sobie jeden z klasyków: “I Want You Forever” , którym Cox zamiótł całą scenę Uk Hardcore w roku 1991.

Published January 08, 2021. Words by Artur Wojtczak.