Electronic Beats Poland

Znamy pierwszych artystów SnowFest 2021

SnowFest miał to szczęście być jednym z nielicznych festiwali muzycznych, które odbyły się w tym roku i to tuż przed samą pandemią. Wraz z Organizatorami mocno wierzymy, że w 2021 będzie tym, który odczaruje złą passę imprez muzycznych i otworzy fantastyczny sezon. Pierwsze ogłoszenie zdecydowanie o tym świadczy.

8. edycja SnowFest Festival planowana jest na 5-6 marca 2021 .  To największe wydarzenie kulturalne w samym środku zimy.

To kolejny raz, kiedy będzie można się przekonać, że fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki w Beskidzie Śląskim znajdują wszysto co tak bardzo lubią. Szczyrk zwany też Szczyrkaido plasuje się jako najważniejszy ośrodek zimowych sportów.  Nadchodząca edycja SnowFest przygotowana zostanie według obowiązujących obostrzeń i zapewnią komfort zabawy w bezpiecznych warunkach.

To na co wszyscy czekamy – line-up.

Tu kolejny raz Szczyrk wypełni się starannie wyselekcjonowaną muzyką. Wśró zaproszonych artystów pojawią się między innymi: niemiecka legenda elektronicznej sceny Boys Noize.  Ten artysta miał ogromny wpływ na gusta milionów słuchaczy. Współpracował z takimi tuzami jak Snoop Dogg, ASAP Rocky, Daft Punk, Depeche Mode, Tiga, Justice czy Bloc Party. Razem ze Skrillexem tworzy duet Dog Blood, a jego unikatowy styl oraz łatwość w żonglowaniu gatunkami sprawi, że występ na długo zapisze się na kartach SnowFest.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Kolejnym artystą, reprezentującym elektroniczny nurt jest brytyjski DJ i producent z nieocenionym wkładem w rozwój sceny DnB – Culture Shock.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Nie mogłoby także zabraknąć reprezentantów sceny hip-hopowej, która jest bardzo ważnym fundamentem festiwalu.

PRO8L3M. pojawi się na głównej scenie festiwalu zaledwie tydzień po premierze najnowszego albumu „Block Party Mixtape”, który już teraz rozpala wyobraźnię wszystkich fanów tego składu.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Trudno sobie wyobrazić SnowFest bez udziału Łąki Łan. Grupa wystąpi na festiwalu po raz szósty i można uznać, że na stałe wrosła w rolę gospodarza, który zadba o gorącą atmosferę w Szczyrku.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

SnowFest to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do Szczyrku zjadą się najlepsi food-truckowi wystawcy i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień.

Jeśli jakimś cudem przeoczyliście informacje o nowo otwartym sklepie „SnowShop On-line”, to warto odwiedzić stronę www.snowfest.pl gdzie znajdziecie kultowe, festiwalowe czapki oraz ciepłe skarpety, które warto mieć zawsze przy sobie podczas zimowego sezonu.

Bilety na SnowFest Festival 2021 dostępne są na snowfest.pl/bilety
oraz w salonach EMPiK

Published November 05, 2020.