Electronic Beats Poland

TIDAL i program RISING dostępny na polskim rynku

Program globalnej platformy muzycznej TIDAL dla wschodzących artystów – TIDAL RISING

Wprowadzenie programu na polski rynek rozpoczęło się od ogłoszenia Dominiki Płonki, Afektów (Basi Siciarek & Heleny Pyłki), Kajetana Wolasa oraz Asstera, jako pierwszego zestawu artystów biorących udział w polskiej odsłonie inicjatywy. Artyści dołączyli także do nowej kampanii wideo TIDAL, aby uczcić rozpoczęcie programu.

RISING ma na celu wsparcie ekonomiczne dla początkujących artystów, aby pomóc im rozwijać się, osiągać sukcesy i budować swoje kariery z determinacją i pewnością siebie.

W ramach tej starannie opracowanej inicjatywy artyści otrzymują bezpośrednie wsparcie finansowe, spersonalizowaną pomoc w dziedzinie marketingu, materiały edukacyjne, warsztaty i wiele innych korzyści.

Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem programu TIDAL RISING na arenę międzynarodową i kontynuacją naszego wsparcia dla wschodzących artystów

-powiedziała Nawojka Chalupinska-Nowik.

Nawiązaliśmy kontakt z artystami, aby zrozumieć, czego naprawdę potrzebują, aby swobodnie rozwijać swoje kariery. Rozszerzenie programu na Polskę to dopiero początek.

Inaugurujące spotkaniu artystów TIDAL RISING odbyło się w Nowym Jorku. Pięciu polskich n artystów miało okazję w nim uczestniczyć! W  trakcie trzydniowego wydarzenia artyści programu mieli okazję nawiązać kontakty z ekspertami branżowymi, wziąć udział w warsztatach edukacyjnych i budować relacje między sobą.

 

Do tej pory trudno mi było pogodzić pracę zawodową z muzyką. W ciągu tygodnia czas spędzałam na pracy w biurze, a muzykę tworzyłam tylko w weekendy.

  • powiedziała Dominika Płonka.

TIDAL RISING pozwolił mi skoncentrować się na muzyce i nagraniu mojego pierwszego albumu.

Absolwenci programu TIDAL RISING to m.in  Masked Wolf, który wziął udział w filmie dokumentalnym TIDAL RISING, przedstawiającym jego proces twórczy, Anderson Paak, który wystąpił na koncercie charytatywnym TIDAL X i Sinéad Harnett, której historia o emocjach towarzyszących jej przy tworzeniu piosenek, takich jak “If You Let Me”, została opowiedziana w filmie dokumentalnym TIDAL RISING.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Wschodzący artyści w Polsce mogą zgłaszać swoje kandydatury do programu TIDAL RISING na stronie tidal.com/forartists.

Uczestniczący w programie TIDAL RISING twórcy otrzymają wsparcie dostosowane do ich potrzeb i celów. Więcej informacji na temat obecnych artystów biorących udział w programie TIDAL RISING oraz absolwentów znajdziesz tutaj.

Jeżeli jesteś klientem T-Mobile i chciałbyś skorzystać z serwisu Tidal sprawdź tu!

Published November 28, 2023. Words by Redakcja.