Electronic Beats Poland

The Meaning Of Rave z pierwszym ekologicznym winylem

Jeden z naszych ulubionych rodzimych labeli - poznański TMOR odczarowuje trudne czasy 2020 i rok rozpoczyna od wydania ekologicznego winyla. To bardzo unikalna EP-ka irlandzkiego producenta DAHRYL'a.

DAHRYL, ulubiony artysta Rebekah serwuje nam mieszankę hard industrialu i techno inspirowanego latami 90.

Każdy utwór jest prawdziwie dopracowanym arcydziełem wypełnionym różnymi elementami.
Znajdziemy w nich “polerowane” juggernautowe kickdrumy połączone z porywającymi wokalami i przeszywającymi syntezatorami, które powodują ciarki. Znacie to uczucie i wiecie, że jest nie do podrobienia 🙂

Wierzymy, że to najlepsze kawałki tego artysty, jakie nagrał do tej pory!

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

EP-kę wsparli i w swoich setach grają już najwięksi: Perc, Somewhen, Rebekah, Amelie Lens, 999999999, Cassie Raptor, Tham, Marcus L, Endlec, Nene H, New Frames, D.A.V.E. The Drummer, L Ʌ V Σ N, Rikhter, Clara Cuvé, Viscerale, Introversion, DJ Spit.

Taka rekomendacja w świecie techno nie jest przypadkowa.

Wydawnictwo uhonorowane zostało remiksami dobrze znanych i szanowanych producentów – Ghost In The Machine i RVDE.
Machine i RVDE poszli w bardziej refleksyjny klimat i budowanie futurystycznego napięcia, podczas gdy Włoska wizja Nightmare jest bardziej rave’owa z ostrą groove’ową perkusją i atmosferycznym tłem, które doskonale kończy EPkę.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

O labelu przeczytacie więcej tu.

Winyl już w sprzedaży.

Winyl powstał w tłoczni DEEPGROOVES Vinyl Pressing Plant, której głównym celem jest tłoczenie płyt winylowych “tak zielono jak to tylko możliwe”. Do ich produkcji wykorzystywane są bardzo innowacyjne metody, a wszystko w fizlozofii produkcji zrównoważonej i  przyjaznej dla środowiska. W jakości odsłuchu płyta nie różni się niczym od tradycyjnych, ale wykonana jest z najbardziej ekologicznych surowców.

 

 

Published February 03, 2021.