Electronic Beats Poland

Ten nowy gadżet to przenośna konsola do gier i sprzęt do tworzenia muzyki.

Analogue Pocket to przenośny system gier wideo, który wyposażony jest w Nanoloop, sekwencer i syntezator chiptune.

Dla wielu ludzi gry wideo były pierwszym kontaktem z muzyką elektroniczną. W latach 70., 80., a nawet 90. konsole czy inne urządzenia do gier musiały bazować na wbudowanych syntezatorach, które tworzyły dźwięki i muzykę.

Mnóstwo soundtracków z gier stało się wręcz kultowymi i na długo zapadają nam w pamięć. Kto na przykład mógłby zapomnieć, oryginalny motyw Pokémon Red and Blue lub „Overworld Theme” z Legend of Zelda: A Link To The Past.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Jeśli kiedykolwiek sami marzyliście o stworzeniu takich arcydzieł, macie szczęście! Nowa podręczna konsola o nazwie Analogue Pocket ma wbudowany syntezator i sekwencer o nazwie Nanoloop, który pozwoli Wam samodzielnie kreować brzmienia. Zobaczcie jak to działa.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Oprócz sprawności muzycznej, Analogue Pocket to również sprytne i mobilne urządzenie do gier. Gadżet będzie kompatybilny z kartami Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance. Adaptery pozwalają używać go także z Game Gear, Neo Geo Pocket Color, Atari Lynx i innymi systemami. Zgodnie ze specyfikacją ma mieć ekran o rozdzielczości 10-krotnie większej niż oryginalny Game Boy, a opcjonalnie dokupimy stację dokującą, która pozwoli grać w ulubione tytuły na ekranach telewizorów.

Analogue Pocket ma zostać wprowadzony na rynek w 2020 i kosztować 199.99. dolarów. Szczegóły poznacie tu.

Published October 22, 2019. Words by Redakcja.