Electronic Beats Poland

Telekom Electronic Beats zaprasza na wyjątkowy koncert Billie Eilish

T-Mobile Polska, oraz Telekom Electronic Beats zapraszają na wyjątkowy koncert siedmiokrotnej zwyciężczyni nagród Grammy oraz laureatki Oscara – Billie Eilish. Występ odbędzie się już 1 czerwca w Bonn, poprzedzając europejską część jej światowej trasy koncertowej „Happier than ever”. Na naszych kanałach już niedługo konkurs z biletami na to wydarzenie. W dniu koncertu dostępna będzie również transmisja live z tego wydarzenia.

Billie Eilish uważana jest za jedną z najjaśniejszych muzycznych gwiazd XXI wieku oraz prawdziwą rekordzistkę, jeżeli chodzi o zdobyte nagrody.

Na jej koncie można znaleźć aż siedem statuetek Grammy, dwie American Music Awards, dwa wyróżnienia MTV Europe Music Awards, po trzy nagrody od MTV Video Music i Billboard Music Awards oraz Oscara. Zaledwie 20-letnia piosenkarka ustanowiła tym samym Rekord Guinnessa – jest jedyną osobą na świecie, której udało się zdobyć nagrodę Akademii Filmowej, Złoty Glob i Grammy w ciągu zaledwie 99 dni!

Twórczość Eilish spotyka się jednak nie tylko z uznaniem krytyków, ale przede wszystkim publiczności, która ze zniecierpliwieniem oczekiwała na ogłoszenie przez artystkę rozpoczęcia światowej trasy koncertowej.
Na fanów piosenkarki czeka wyjątkowa niespodzianka, bowiem już 1 czerwca w Telekom Forum, siedzibie Deutsche Telekom w Bonn, odbędzie się pierwszy europejski występ artystki przed rozpoczęciem jej światowej trasy koncertowej „Happier than ever”.

Billie wraz z bratem Finneasem zagrają utwory ze swojego multiplatynowego debiutu „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” oraz najnowszego, podbijającego listy przebojów drugiego albumu „Happier Than Ever”.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Występowanie na scenie jest dla mnie czymś wyjątkowym, a szansa ponownego spotkania się z fanami w Europie po tak długim czasie jest czymś wspaniałym” – powiedziała Billie Eilish.

 

Koncert Billie Eilish to efekt długofalowej współpracy Deutsche Telekom z tą artystką. W ramach Telekom Electronic Beats, inicjatywy, której celem jest zapewnianie unikalnych doświadczeń na styku kultury i technologii, w poprzednich latach zrealizowano kampanie „What We Do Next” i „Project Futureproof”, w których wspólnie z piosenkarką celebrowano potencjał generacji Z.

 

“W zeszłym roku obchodziliśmy 20-lecie Telekom Electronic Beats – platformy, która od zawsze miała dostarczać radość i energię. Świat wciąż stoi w obliczu ogromnych wyzwań, więc mamy nadzieję, że nasza inicjatywa nadal będzie źródłem optymizmu i nadziei na przyszłość” – podsumował Ulrich Klenke, Chief Brand Officer w Deutsche Telekom. “Dzięki współpracy z Billie, jednym z najbardziej inspirujących talentów tego pokolenia, otrzymaliśmy możliwość stworzenia wyjątkowego wieczoru pełnego radości” – dodał Klenke.

Bilety na ten niezwykły koncert będą do wygrania za pośrednictwem T-Mobile Polska, więcej informacji podamy już wkrótce.

Transmisja live z wydarzenia będzie dostępna na naszych kanałach.

 

Published May 04, 2022. Words by Redakcja.