Electronic Beats Poland

Synergy Cult – składanka i impreza charytatywna na rzecz Ukrainy

Wojna na Ukrainie trwa już drugi rok. Wciąż potrzebna jest pomoc finansowa i wsparcie - z tym śpieszą również twórcy i aktywiści sceny elektronicznej.

 Anton (zenwerk) i Emil (aist) z międzynarodowego kolektywu muzyczno-artystycznego Synergy Cult przygotowali nową inicjatywę.

Obaj są DJ-ami, promotorami, a także hostami audycji Sound Archives na antenie Radia Kapitał.

Z roku na rok swoją działalnością rozwijamy w Polsce niezależną scenę muzyki elektronicznej, a poza imprezami od pół roku pracujemy nad benefitową kompilacją V/A In Synergy with UA, której mamy premierę na naszej wytwórni już 24 lutego.

 

Do kompilacji zostali zaproszeni producenci z różnych zakątków świata,  wśród nich: Volodymyr Gnatenko (UA), Shjva – rezydentka klubu Jasna 1 (UA), Zenwerk (BY), DJ Normal 4 (DE), Glen S (DE), Iro Aka (ES), Faktor X (RS), Aslamin (BY) oraz  prawie 20 innych artystów, którzy podchwycili ideę stojącą za składanką.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Sytuacja na Ukrainie jest dość trudna i chcemy ich wspierać tak bardzo, jak to jest możliwe, szczególnie zimą, kiedy jest jeszcze ciężej – mówią Anton i Emil.
 Ich naczelnym celem jest zbiórka pieniędzy dla KYIV ANGELS, organizacji zajmującej się głównie wsparciem sprzętowym wewnątrz Ukrainy oraz rzecz jasna szerzenie wiedzy  o wojnie za granicą poprzez różne media i promowanie kompilacji.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

02.03 w klubie Jasna 1, na sali barowej  odbędzie się  specjalne launch party z okazji premiery kompilacji, na którym zagrają producenci, którzy wzięli w niej udział.
Część pieniędzy ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na KYIV ANGELS.
Składanka dostępna TUTAJ
Impreza TUTAJ

Published February 22, 2024. Words by Redakcja, photos by arch. Synergy Cult.