Electronic Beats Poland

SnowFest w wersji online

Po raz 8. organizatorzy SnowFest Festival Powered by TAURON zapraszają wszystkich fanów muzyki i sportów extreme na jedyny zimowy festiwal Polsce.

W tym roku festiwal odbędzie się on-line, ale bogaty program artystyczny pozostaje bez zmian.

Na wirtualnej scenie w wyjątkowych górskich lokalizacjach Szczyrku zagrają polscy dj-e i artyści m.in. Gooral, Novika & Mr. Lex czy Last Robots. Nie zabraknie również wybornego poprowadzenia całości imprezy, którym zajmie się nie kto inny, jak Piotr Kędzierski. Przeprowadzi nas przez wirtualny świat SnowFestu pełeny dobrej rozrywki dla każdego.

SnowFest Festival na stałe wpisał się już w kalendarz najciekawszych festiwali w naszym kraju. Od wielu lat do Szczyrku – perły Beskidu Śląskiego, przyciąga masę miłośników dobrej muzyki oraz narciarsko-snowboardowych zawodów freestyle’owych. Na scenach festiwalu występują zawsze sprawdzone gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej drum’n’bassu, electro, house’u i rap’u oraz najlepsi riderzy z kraju i z zagranicy.

 

Nie wyobrażamy sobie sezonu bez SnowFest Festival, dlatego działamy dalej. To będzie największe muzyczno-sportowe wydarzenie tej zimy bez wychodzenia z domu!

W tym roku z uwagi na panujące obostrzenia z powodu pandemii festiwal odbędzie się w internecie. Program został tak przygotowany, aby zarówno fani samej imprezy jak i osoby, które dopiero dołączą do zimowego szaleństwa znalazły coś dla siebie.

“Przygotowaliśmy zróżnicowany program i przenieśliśmy występy do wirtualnej przestrzeni, tak by niezależnie od trudnej sytuacji, z którą wszyscy się mierzymy, każdy mógł poczuć emocje związane z festiwalem.” – mówi Igor Fleiszer, dyrektor SnowFest Festival.

Pierwszy dzień to SnowFest Flashback – powrót do najwspanialszych archiwalnych momentów. Zobaczymy m.in. koncert Grubsona, z 2019 roku, w którym zagrał specjalnie przygotowany repertuar w koncertowym składzie oraz Goorala – jednego z najciekawszych polskich twórców elektroniki, fantastycznie łączącego muzykę klubową z góralszczyzną. Poza tym, 5 marca na ekranach będzie można podziwiać również spektakularne triki najlepszych sportowców freestylu z zawodów SnowFest Games oraz posłuchać wywiadów z artystami i sportowcami.

Drugiego dnia, na wirtualnej scenie zagrają przyjaciele oraz osoby, związane z festiwalem od samego początku. W ramach SnowFest Sessions będzie można zobaczyć występy specjalne: bezkompromisowy w swojej muzycznej selekcji duet Last Robots, ikonę polskiej sceny klubowej Novikę & Mr. Lex’a, DJ NOZ’a, iRobot’a, drum’n’bassowego pioniera Ros’a a także Ginee-ego. To trzeba zobaczyć!

CAŁY STREAM OBEJRZYCIE TU

Published February 24, 2021.