Electronic Beats Poland

Red Bull Unlocked, czyli kilka imprez w jednym miejscu

Decyzja do którego z klubów pójść wieczorem jest dla was zawsze bardzo trudna? Tym razem w sukurs wątpliwościom przychodzi nowy koncept Red Bulla, który organizuje kilka imprez w jednym miejscu.

Red Bull Unlocked to zupełnie nowy pomysł na szaloną noc. 9 topowych barów i klubów oraz 40 adresów pod 1 adresem. Podobne imprezy odbywały się już w innych europejskich krajach – 23-go i 24-go września kolej na Warszawę!
Event odbędzie się w samym środku stolicy, na ulicy Kredytowej 9, gdzie mieści się przedwojenna kamienica Leona Feliksa Goldsteina ( w której znajdowały się tak kultowe miejscówki jak Utopia, 999 i Miłość). Kiedy powstawała, była jedną z najwyższych kamienic w stolicy.  Na dwie noce jej przestrzeń zostanie specjalnie zaaranżowana, na poszczególnych piętrach czekać będą ciekawie zaprojektowane wnętrza, by dostarczyć klubowiczom nie tylko doznań muzycznych, ale i wizualnych.
Każdy poziom będzie tętnił innym, kolorowym życiem. Do tego kusił licznymi niespodziankami: specjalnym miejscem, gdzie odmienisz swoją imprezową stylizację, zrobisz szybki tatuaż albo skorzystasz z usług barbera.
Organizowane do tej pory m.in. w Paryżu, Amsterdamie, Manchesterze czy Tokio wydarzenia Red Bull Unlocked powstały po to, by celebrować lokalną scenę klubową i muzyczną, jak nigdy wcześniej. Dlatego w przestrzeni każdego z zaproszonych do udziału w warszawskiej imprezie lokali będzie można usłyszeć inną muzykę. Dodatkowo na uczestników Red Bull Warsaw Unlocked czekać będzie jeszcze jedna strefa z muzyką – Friends of Red Bull.
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Wśród dotąd ogłoszonych artystów są m.in. Atutowy i ziomale: Miły ATZ, Gedz i DJ Simple, Flirtini, DJ NOZ, DJ SL, Tycjana, Neen Nah, ZuzaOK, Spisek Jednego, Lua Preta, Basy Tropikalne, Borucci, Phatrax, Pitti Schmitti, Olivia, Kovvalsky, Krzysztof Polak, Mikey, DNTRT, Glass Hunters, MKO, Ola Teks, Cyryl, Benek, Kuvau + Hania Koczewska, Sound Rebellion, Zeppy Zepp.
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Published September 13, 2022. Words by Redakcja, photos by Red Bull Content Pool.