Electronic Beats Poland

Projekt Futureproof wspiera nowe pokolenie w podążaniu za swoimi pasjami!

Twoja pasja, to Twoja przyszłość.! Deutsche Telekom uruchamia projekt Futureproof, żeby wspierać pokolenie Z w wyborze przyszłej kariery zawodowej.

This element will show content from various video platforms.
If you load this Content, you accept cookies from external Media.

Load content

W całej Europie więcej niż jedna na dwie młode osoby obawia się o swoją przyszłość po pandemii. Wprowadzamy Project Futureproof: narzędzie, dzięki któremu możemy wykorzystać cyfrowy optymizm i pomóc zapewnić lepszą przyszłość następnemu pokoleniu.

Project Futureproof został opracowany we współpracy z młodymi twórcami, takimi jak Billie Eilish, Zoe Wees i Katie Menzies, a także z różnorodną grupą ekspertów w dziedzinie umiejętności zawodowych i rekrutacji. Ma on na celu połączenie użytkowników z inspiracją i wsparciem typu peer-to-peer.

 

Przyszłość wydaje się niepewna

mówi Billie Eilish, “ale zawsze inspiruje mnie to, co nasze pokolenie jest w stanie osiągnąć w obliczu tak wielu różnych wyzwań”.

Sercem Project Futureproof jest bezpłatnie dostępne narzędzie cyfrowe, które pomaga lepiej zrozumieć swoje zdolności i to jak są powiązane z przyszłymi możliwościami w budowaniu swojej kariery. Wykorzystuje ono ustalone modelowanie, aby pomóc połączyć użytkowników z potencjalnymi klastrami przyszłej kariery. W przeciwieństwie do istniejących usług, narzędzie to przyjmuje wyjątkową perspektywę pokolenia Z, identyfikując kluczowe trendy i zmiany w świecie pracy, dostarczając spostrzeżeń poprzez spersonalizowane, grywalizowane doświadczenie.

 

Wypróbuj go już dziś.

 

Published May 20, 2021.