Electronic Beats Poland

OKI z klipem przed premierą „77747mixtape”

OKI na ostatniej prostej przed premierą „77747mixtape”, czyli nowego materiału, który ujrzy światło dzienne już 25/09/2020, prezentuje klip i singiel: „TAK BARDZO”. 

Najświeższe wideo to rapowa kolaboracja OKIEGO, DZIARMY i GVERILLI.

Mocny, energiczny numer i klip zrealizowany na wysokich obrotach są efektem współpracy z Red Bull MOBILE, dzięki której artyści mogli zrobić ten projekt z dużym rozmachem, w iście ekstremalnych warunkach. Zdjęcia zrealizowano na terenie funkcjonującej kopalni. Udział w projekcie wzięło kilkunastu zawodników motocross.

W „TAK BARDZO” OKI, DZIARMA i GVERILLA biorą na warsztat pragnienia, znajdowanie swojej drogi, konsekwentne nią podążanie i energię, która pozwala na osiąganie kolejnych, coraz wyższych celów. 

Klip zrealizowano we współpracy z duetem reżysersko-producenckim Andiamo. Sesję zdjęciową promującą kolaborację wykonał Michał Klusek. Za stylizacje odpowiada Ewelina Gralak.

To nie wszystkie atrakcje związane z tym projektem. Powstała też specjalna akcja, w której użytkownicy Instagrama i Messengera będą mogli przenieść się do świata zaprezentowanego w teledysku, korzystając ze smartfonów.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Published September 22, 2020.