Electronic Beats Poland

NOEMI BLACK – nowa EP-ka w labelu KD Raw

Rezydująca od dawna w Niemczech, polska artystka Noemi Black z kolejną produkcją na rynku. Tym razem jej EP-kę wyda label KD Raw chłopaków z Kaiserdisco.

Ostatnie  dwanaście miesięcy były dla polskiej producentki NOEMI BLACK bardzo produktywne. Intensywna praca w studio zaowocowała  wydawnictwami w takich wytwórniach jak Substeal Records, Black Vision, Dolma Red, Prospect Records czy Eclipse Recordings. Urodzona w Polsce DJ-ka kontynuuje swoją świetną passę, ogłaszając nową EP-kę o tytule “Avalon”.

Wydana właśnie przez KD Raw, dwutrackowe wydawnictwo “Avalon” jest debiutem Noemi Black w niemieckim labelu prowadzonym przez chłopaków z  Kaiserdisco.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Numer tytułowy pasuje to peak-time’owych momentów na imprezie, zaciekawia zawiłym brzmieniem perkusji wspartej o hipnotyczny bas.  “Vibration” niepokojąco, powoli się buduje dostarczając również echa old-skoolowych rave’ów.

Przypomnijmy, iż  Noemi – rozpoczynając swoją muzyczną karierę we wczesnych latach 2000 – grywała w undergroundowych klubach Śląska, ale też wielu  festiwali i wydarzeń w Polsce, takich jak Magnetic Sounds (Poznań), Mental Asylum Night (Warszawa), Audiolake Festival (Radków) i Silesia in Love (Chorzów). Od 2013 roku prowadzi swój podcast Technical Vibe, a od 2014 roku – mieszka na południu Niemiec – w  Ravensburgu. Jej producencki debiut to  EP-ka “Winged Hussar” z roku 2015.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Published May 05, 2021. Words by Artur Wojtczak.