Electronic Beats Poland

Niedzielny rave z Electronic Beats w Poznaniu

Startująca właśnie globalna kampania T-Mobile "Summer of Joy, Youth and Freedom" skierowana jest do młodych ludzi i zawiera mnóstwo elementów muzycznych. W kampanii bierze udział nominowana do nagrody GRAMMY producentka i DJ-ka Jayda G. Polscy fani muzyki klubowej już mogą szykować się na specjalne wydarzenie w czerwcu.

Wierzymy, że doświadczanie radości z bycia młodym jest powszechnym prawem, a muzyka jest siłą napędową całej kultury młodzieżowej.

Dlatego zapraszamy młodych ludzi do wzięcia udziału w szerokiej gamie doświadczeń muzycznych w całej Europie, pomagając im doświadczyć tego, co w młodości najpiękniejsze, czyli dobrej zabawy.

 

Głównym polskim wydarzeniem wspierajacym kampanię będzie niedzielna impreza outdoorowa Summer of Youth, która  odbędzie się w Poznaniu, 18-go czerwca 16:00- 22:00w CK Zamek na Dziedzińcu Masztalarni, wstęp jest darmowy.

Niedzielne dzienne rave’y stają się coraz popularniejszym elementem kultury miejskiej.

Impreza T-Mobile Electronic Beats zamykać będzie zatem weekend i tym samym pozytywnie nastroi nas na kolejny tydzień. W CK Zamek czekać będzie bardzo zrożnicowany brzmieniami i ciekawy line-up:

 

  1. 16:00 – 17:00 KOREA
  2. 17:00-18:00 DJ BLIK
  3. 18:30-20:00 Anna Borsuk
  4. 20:00-22:00 HAAi
Gwiazdą będzie pochodząca z Australii, a mieszkająca w Londynie DJ-ka HAAi.

Jej BBC Essential Mix został uznany za najlepszy w 2018 roku, a jej sety i nagrania pokazują futurystyczne brzmienie muzyki tanecznej.

 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

HAAi ma korzenie w muzyce alternatywnej i shoegaze.

Wyprawa do berlińskiego Berghain zmieniła kiedyś jej postrzeganie kultury techno – otworzyła jej duszę i muzyczne DNA na nowe gatunki elektroniczne i nowe kooperacje.

W ubiegłym roku  singiel nagrany z Fred Again – “Lights Out” był u nas wszystkich  w trybie on repeat!
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Za didżejką pojawią się też bardzo ciekawe reprezentantki i reprezentanci polskiej sceny: pochodząca z Kijowa art-managerka stołecznego undergroundowego K-Baru – Anna Borsuk, tajemniczy, pochodzący z kosmosu DJ BLIK oraz rezydenci poznańskiego klubu Schron – charyzmatyczny duet KOREA.

Anna Borsuk to mieszkająca od 8 lat w Polsce  DJ-ka, której cykl Mixed przyciaga do K-Baru rzesze fanów brzmień elektronicznych.

Wielbicielka ro-minimalu I drum’n bassu powtarza, że to bas bije głeboko w  jej sercu. Występuje w czołowych polskich klubach i na festiwalach, a jej eklektyczny styl ma korzenie w electro, breaks, acid- I ghetto-house.

 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

DJ BLIK to człowiek-truskawa z odległych galaktyk, który swoja muzyką oddaje hołd dla kultury klubowej lat 90.

Gdy staje za konsoletą i zaczyna grać swoje tracki o wszystko mówiących tytułach – “Ground Zero”, “1500” czy “Barka” nie sposób ustać w miejscu. Euforyczne pianinka, trance’owe melodie i dużo zabawy dźwiękiem oraz kosmiczny show – oczekujcie nieoczekiwanego!

 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Theo Kojak i Boarding Pass to elektryzujące poznańskie duo KOREA, które potrafi rozgrzać nawet najbardziej oporny parkiet.

Ich wybuchowa mieszanka tech-house’owej estetyki z dodatkiem posamplowanych wokali działa w klubach i na letnich plenerach.

 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Nie inaczej będzie i w CK Zamek – 18-go czerwca! Put on your raving shoes and dance!

Published May 31, 2023. Words by Artur Wojtczak.