Electronic Beats Poland

Nadchodzi Record Fair Day Warsaw

Record Fair Day Warsaw jest corocznym świętem niezrzeszonych sklepów muzycznych oraz wydawców.

Naszym celem jest promowanie kultury winylowej oraz zrzeszanie niezależnych wydawców, labeli, sklepów płytowych, prywatnych kolekcjonerów i prawdziwych ludzi z pasją.

W tym roku spotykamy się w nowym miejscu – Dworzec Wodny WWA – barka zacumowana przy Bulwarze Grzymały Siedleckiego (na wysokości pomnika syrenki na Wiśle), by wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień.

Wśród potwierdzonych wystawców w tym roku będą z nami: Addiction Records – label prowadzony przez weterana sceny drum’n’bass / jungle -Ros’a, który także zagra dj set w trakcie targów,  Bocian Records – wytwórnia prowadzona przez Grzegorza Tyszkiewicza, czyli najbardziej konsekwentnego wydawcę szeroko pojętej muzyki awangardowej.

O podobną selekcję zadba Janusz Mucha z Gusstaff Records / Don’t Sit On My Vinyl, u którego znajdziecie sporo ciekawostek z kraju i ze świata.

Ze swoją prywatną kolekcją pojawi się  Janek Przybyłowski oraz pomysłodawca kanału youtube – Cukier.

Ponad to wśród wystawców: Trzaski.pl – tu spodziewajcie się rewelacyjnej selekcji jazzu i czarnej muzyki, Downtempo City Funk – elektronika, głownie w takich gatunkach jak: house, detroit / minimal czy drum’n’bass / jungle. Winyl Market szykuje dla Was sporo ciekawostek z różnych muzycznych „szufladek”. Heart Beat zadba natomiast o nasz wygląd, na stoisku znajdziecie bowiem biżuterię wykonaną z elementów muzycznych.

Jak zwykle towarzyszyć nam będą dj sety i showcase’y, które umilą czas podczas diggowania, a zagrają dla Was:
  • Janek Przybyłowski / Cukier,  Kraff / Downtempo City Funk
  • DJ MATUSH / Groove Tom Records, weteran polskiej sceny klubowej –
  • Oskar Sienicki / @winyloveinspiracje winylowy influencer
  • ROS  / Addiction Records
  • Risky – właściciel sklepu Winyl Market oraz pomysłodawca Record Fair Day Warsaw
Miejsce: Dworzec Wodny WWA / Bulwar Grzymały Siedleckiego
Data: 23.04.2023
Godz. 12:00-18:00
Wstęp bezpłatny

Published April 18, 2023. Words by Redakcja.