Electronic Beats Poland

Jesienne Undercity odkrywa kolejne karty

Jeśli chodzi o duże, jesienne imprezy z muzyką taneczną, stałą pozycję w kalendarzu zapewnia sobie wśród fanów elektroniki dwudniowy event - Undercity. Tym razem Torwar wybrzmi techno-dźwiękami 5-go i 6-go listopada 2021.

Warszawskie Undercity ogłasza kolejną część line up’u. Ten  multimedialny festiwal ponownie zasilą najwięksi artyści współczesnej sceny techno, ale nie zabrakło także polskiego akcentu. Tym razem do line upu dołączają (w kolejności alfabetycznej):

Bonnie Ford, Cranz, Joseph Capriati, Marvin Hey, Rafique, Setaoc Mass, SNTS, Stef Mendesidis i Tommy Four Seven. 

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Przypominamy, że wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 listopada w warszawskiej hali COS Torwar.

Po długiej  – spowodowanej pandemią – przerwie, miejski festiwal undercity wraca z drugą edycją i zostaje rozszerzony o kolejny dzień i dodatkową scenę Tunnel. Oznacza to dwa razy większą liczbę artystów i godzin przetańczonych na czterech scenach, do najlepszego techno, okraszonego spektakularnymi efektami i techniką.

Undercity to nowoczesny halowy festiwal w pełni poświęcony najlepszym elektronicznym brzmieniom, którym towarzyszy wyjątkowa oprawa multimedialna.

Podczas dwóch edycji w Warszawie wystąpili najwięksi artyści światowego formatu, jak Joris Voorn, Dubfire, Enrico Sangiuliano, Pete Tong, Claptone i wielu wielu więcej!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Published October 04, 2021. Words by Redakcja.