Electronic Beats Poland

Instytut Festival z nowym ogłoszeniem

INSTYTUT FESTIVAL już po raz trzeci zawita do Twierdzy Modlin! W czerwcu spodziewajcie się techno-grzmotów w wykonaniu takich artystów jak Amelie Lens, Daria Kolosova, Freddy K czy Milena Głowacka. Dziś pojawiły się kolejne nazwiska, sprawdźcie!

Twierdza Modlin to unikat na skalę światową – najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi i bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Twierdza Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy.

Po latach spokoju, w czerwcu 2022 Twierdza przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień – po raz trzeci zatańczycie na Instytut Festivalu!

 

Od 17go do 19-go czerwca zatańczycie na scenach:

OPEN STAGE – scena na świeżym powietrzu ulokowana w sercu Twierdzy Modlin

RAVE STAGE – zadaszona scena dla fanów mocnych brzmień

PANORAMA STAGE – nowa zjawiskowa scena na tarasie widokowym Twierdzy Modlin gdzie będziemy powitacie wschody słońca każdego dnia festiwalu

W trakcie wydarzenia odbędzie się kolejna, wyjątkowa edycja BOILER ROOM x INSTYTUT FESTIVAL.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Do dyspozycji uczestników będzie miasteczko festiwalowe z wieloma atrakcjami, strefa gastronomiczna otwarta non-stop oraz obszerne pole namiotowe.

Artyści ogłoszeni w pierwszym rzucie to m.in. Amelie Lens i Daria Kolosova:

Dziś ogłoszono kolejną partię artystów, wśród których znajdziecie reprezentację polskiej sceny jak aetha czy Jurek Przezdziecki i Jacek Sienkiewicz, ale także Etapp Kule, Schwefelgelb i Under Black Helmet!

 

Published March 31, 2022. Words by Redakcja.