Electronic Beats Poland

INNELLEA: nowa EP-ka na Afterlife i występ w Polsce

Od swoich wczesnych początków na rozkwitającej scenie undergroundowego melodyjnego techno do wysokiej pozycji na scenie awangardowej elektroniki - tak niemiecki producent i live-actowiec INNELLEA buduje swoją karierę. Dziś piszemy o jego nowej EP-ce w Afterlife.

Płynąc na niezwykłej fali sukcesu po niezwykle produktywnym roku 2021 – roku, w którym pochodzący z Monachium artysta stawia sobie kolejne cele w swojej pracy twórczej – Innellea kontynuuje swoją dobrą passę wydając najnowszą EP-kę ” Distorted Youth”. Na niej łączy kosmiczne podróże przez struktury melodyjnego techno, breakbeaty oraz acidowe linie basu.

“Distorted Youth” to wszechstronne audio-wizualne doświadczenie. EP-ka, teledysk, nowa linia ubrań dla mojej marki ‘INN’ i prawdziwie innowacyjny koncept globalnej trasy koncertowej. Ten pełny pakiet ma również głębsze znaczenie, które każdy będzie mógł odkryć i zinterpretować sam. Wszyscy jesteśmy produktem naszej własnej Distorted Youth.”

Wydana teraz przez Afterlife Records, składająca się z 4 utworów EP-ka jest powrotem Innellea  włoskiego labelu – po debiucie w 2018 roku z “Vigilians EP” oraz  “The World Returns EP” w 2019 roku.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Innellea znany jest z porywających setów, którymi  czarował tłumy  w Printworks (Londyn), Zamna (Tulum), Warung Beach Club (Itajaí) i Bar Americas (Guadalajara). Jest też autorem pierwszego tegorocznego Essential Mix’u u Pete’a Tonga, gdzie premierowo zaprezentował tytułową kompozycję z najnowszego wydawnictwa.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Wydanie “Distorted Youth” oznacza również początek pierwszej w historii Innellea trasy po klubach, w ramach której “niemiecki talent o wielu twarzach” weźmie udział w kilkunastu imprezach w Europie i Ameryce Północnej pomiędzy lutym a majem. Rozpoczynając 5 lutego w Village Underground w Londynie, Michi zabierze swój w pełni wciągający koncept koncertowy do najbardziej szanowanych miejsc w muzyce elektronicznej, zatrzymując się między innymi w Nowym Jorku, Madrycie, Sztokholmie, Tel Avivie, na Ukrainie, w Kairze, na Malcie i w Lyonie.

18-go lutego zagra również w Polsce – we wrocławskim klubie Ciało.

Przypominamy, że więcej o labelu AFTERLIFE przeczytacie w felietonie Elvisa Strzeleckiego TUTAJ.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Published February 07, 2022. Words by Artur Wojtczak, photos by Robin Scherm.