Electronic Beats Poland

Gogan z najnowszym setem dla Feeder Sound. Hipnotyzujący minimal w dobrej formie

2022 rok bardzo dobrze rozpoczyna się dla Gogana, wrocławskiego producenta, dj-a i współtwórcy wytwórni Kooky Music. Początkiem stycznia światło dzienne ujrzał jego najnowszy set dla Feeder Sound - rumuńskiego labelu specjalizującej się w melodyjnym, rytmicznym i hipnotyzującym minimalu. Znany ze swojej pasji do takiego brzmienia Sebastian zabiera słuchaczy w podróż w rytmie 130 BPM, ale i ukrył w niej niemałą niespodziankę. Czy i wam udało się ją odkryć?

Doskonale przygotowany, wysublimowany, przemyślany i bardzo przyjemny w odbiorze – oto najnowszy mix Gogana w kilku słowach. Tylko dobra selekcja i wyrafinowane muzyczne ucho?

Nic bardziej mylnego – set dla Feeder Sound złożony jest wyłącznie z jego własnych produkcji, w tym wielu niewydanych jeszcze utworów, które debiutują właśnie w tym zestawieniu. Takie publikacje cieszą podwójnie, a w dodatku dokładnie ukazują muzyczną wizję Gogana jako producenta i współwłaściciela wytwórni. Najważniejsze są wysoka jakość i pasja, a niekoniecznie rozgłos w social media czy gwiazdorskie zarobki.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Muzyka płynąca jak rzeka, otulająca ciepłym brzmieniem minimalistycznych dźwięków i zabierająca słuchaczy w wyjątkową, pełną przyjemnych odczuć podróż. W takich klimatach obraca się sam Sebastian, jak i Kooky Music. Jego wysublimowany gust i upodobanie do gatunków takich jak minimal, microhouse czy melodyjne techno zaowocowało  wydawnictwami m.in. dla Parseca, Fedotova, OutsiDERa czy . Jednym z najgłośniejszym ostatnio releasów wytwórni Gogana jest m.in. singiel Oskara Szafrańca, Poppy Nogood.

Mówią, że w nowy rok na barani skok – i jeśli to prawda, to Gogan rozpoczął go naprawdę wysoko. Trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia, kibicujemy Kooky Music w odkrywaniu nowości spod znaku minimal techno i życzymy, by każdy miesiąc 2022 niósł ze sobą jeszcze większy sukces.

 

Published January 18, 2022. Words by Agata Omelańska.