Electronic Beats Poland

Festiwal Garbicz w weekendowych odsłonach

Tęsknicie za jednym z najbardziej wyjątkowych festiwali w Polsce, a nawet Europie - Garbiczem? Tegoroczna edycja nie odbędzie się w normalnym trybie, ale możecie pojawić się w tym pięknym miejscu na tzw. weekendery!

Nie ulega wątpliwości, że festiwal Garbicz ma wierną rzeszą fanów na całym świecie: to urokliwe miejsce i absolutnie wyjątkowa atmosfera przyciągają co roku miłośników muzyki, a bilety na imprezę znikają błyskawicznie.

W tym roku – ze względu na sytuację postpandemiczną, festiwali został odwołany w pełnej wersji, ale już trwa specjalna, weekendowa edycja – właściciele biletów dostali na ten temat specjalne powiadomienia na e-mail.

 

 

Organizatorzy zapraszają by poczuć magię tego wspaniałego miejsca podczas specjalnych weekendowych imprez – zorientowanych bardziej na chill out niż nieskęrpowaną niczym zabawę.

Miłośnicy obozowania z pewnością znowu pokochają piękne jezioro i wypoczynek nad nim, skorzystają z szansy zanurzenia się  w  bajkowym lesie.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Zarezerwujcie pobyty:  minimalny na 2 doby bądź  na pięć nocy (na jedną sesję), w tym jedną dobrą, świeżą pizzę i butelkę dobrego wina.
Dodajcie do tego dodatkowy relaks: saunę, jogę, masaże, warsztaty, kolację w stylu pop-up.

Nie zapomnijcie zarezerwować dodatkowego biletu dla swojego kampera. Albo zarezerwuj Tent Hotel: słodki namiotowy domek przygotowany specjalnie dla Ciebie (łóżko, koce itd.)

Kiosk na rogu  będzie serwował zimne piwa, lody i przekąski. Będzie to również miejsce, gdzie można naładować telefon, kupić tytoń i inne drobiazgi.

Po przyjeździe otrzymacie voucher na pizzę i butelkę wina, które będzie można odebrać w pizzerii. Która będzie zawsze otwarta w sobotę i/lub niedzielę.

Weekender 2 Midsummer Mass: 25 – 27 lipca

Weekender 3 Garby & Garbor’s Gathering: 16 – 18 lipca

Weekender 4 Lake Landing: 23- 25 lipca

Weekender 5 Freak Fest: 13- 15 sierpnia

Weekender 6 Desisdance: 20 – 22 sierpnia

Bawcie się dobrze wspominając regularne edycje Garbicz Festival i marząc o przyszłym roku!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Published July 23, 2021. Words by Redakcja.