Electronic Beats Poland

FEST Festival i jego nocne Kręgi Taneczne ’23

FEST Festival wpisał się już na stałe w polski krajobraz festiwalowy. Łącząc fanów różnych gatunków muzyki podczas dziennych koncertów, nocą stawia na dobrą elektronikę.

FEST Festival wyróżnia się na festiwalowej mapie Polski m.in. z powodu swojej nocnej odsłony, która przyciąga miłośników brzmień techno czy house. Podczas 4. edycji wydarzenia, które odbędzie się już 9-13 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim, wystąpią m.in.: Sam Paganini, Len Faki, Layton Giordani, Erol Alkan, Christian Löffler i  Skream.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Kręgi Taneczne to nieodzowny element wydarzenia i stanowi jego integralną część od samego początku. Przez cztery pełne dni FEST Festivalu 2023 sceny usytuowane w najpiękniejszych zakamarkach Parku Śląskiego w Chorzowie zostaną wypełnione najlepszą muzyką elektroniczną.

13-go sierpnia, dostarczać muzycznych emocji będzie scena EDEN. Międzynarodowi artyści i polscy pionierzy sceny elektronicznej zadbają o najwyższą jakość muzycznych doznań. W skład Kręgów Tanecznych wchodzą:

EDEN – znana i lubiana scena w formule pięciodniowej – będzie grać od środy do niedzieli włącznie. Dzienno-nocny Krąg Taneczny oferuje zagraniczną oraz polską mieszankę house, disco, dark disco, deep-house, oriental i downtempo.

SMOLNA – sygnowany marką stołecznego klubu Krąg Taneczny Smolna już na stałe powrócił do swojej pierwotnej lokalizacji. Na tej scenie będzie można znaleźć techno w różnych odmianach tego gatunku, a to wszystko okraszone wyjątkowym, audiowizualnym show – perfekcyjna gra techniki, świateł i nagłośnienia.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

DARK – kontynuacja sceny Possession. Mocne i szybkie granie z zachowaniem wszystkich zasad, z wolnością i miłością do muzyki oraz ludzi. Scena zagra przez 4 dni, a każdy dzień przejmie w całości jeden ze znanych kolektywów, co zostanie ogłoszone wkrótce.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

FEST Festival to czas, podczas którego przepiękny teren chorzowskiego Parku Śląskiego przemienia się w wypełnione magią miasteczko festiwalowe. Podczas 4. edycji wydarzenia wystąpią m.in.: The Chemical Brothers, M83, Yung Lean, Yungblud, Two Feet, Ben Böhmer live,  Oliver Heldens.

 

Published February 28, 2023. Words by Redakcja, photos by Adrian Chmielewski.