Electronic Beats Poland

DJ Bone z rezydenturą w amsterdamskim Radion

Holenderskie życie imprezowe powraca - legenda Detroit - DJ Bone ponownie z rezydenturą w RADION.

Imprezowy cykl kultowego artysty z Detroit – DJ  Bone pod nazwą FURTHER wystartował zeszłego lata podczas pandemii, działając jako zdystansowany społecznie, tygodniowy projekt w klubie RADION – odbywając się w formie… siedzącej.

Mimo mało klubowego vibe’u, był swego rodzaju odskocznią dla odseparowanych od rzeczywistości klubowiczów, wytchnieniem od mentalnej ciemności, która ogarnęła nas wszystkich. Po zniesieniu restrykcji w Amsterdamie od lipca, nadszedł czas, aby spojrzeć w przyszłość (FURTHER)  i powrócić do ravingu, jaki znaliśmy wcześniej.

Czas nieobecności dał nam szansę na zastanowienie się co możemy zaoferować fanom muzyki tanecznej, co możemy oddać kulturze. Jest to okazja do ustanowienia prawdziwej instytucji poprzez ponowne uruchomienie cyklu  FURTHER jako comiesięcznej rezydentury klubowej, odbywającej się  w pierwszą sobotę miesiąca w RADION.

Znaczenie regularnej rezydentury klubowej jest nie do przecenienia; daje ona artystom możliwość zbudowania zwartej społeczności wokół swojego cyklu imprezowego: stali bywalcy robią renomę wydarzeniu poprzez marketing szeptany,  bardzo szybko dołączają nowe osoby, cchące sprawdzić jakość danej imprezy. Klubowa rezydentura staje się w ten sposób centrum społeczności, skupieniem  wspólnych ideałów, wartości i doświadczeń.

Party z DJ Bone nie będzie zwykłym DJ-setem, a muzyczną podróżą. Przelotem przez gatunki, oddaniem warehouse’owego feelingu i stworzeniem klimatu niemal domówkowego.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Kto będzie występował podczas  cyklu FURTHER? Jordan GCZ i JP Enfant (Upper/Main Room), Mr. Andy & Freddy i Ok_Tony (Chill Lounge), a do nich dołączy wciąż zmieniająca się  obsada postaci, zarówno uznanych gwiazd, legend, jak i wschodzących talentów.

W nadchodzących miesiącach w kolejce czekają Anastasia Kristensen, Ben Sims, Deetron, KiNK, Luke Slater, Spencer Parker, Ken Ishii, Dave Angel, The StoryTellers, Juliana Huxtable, Sherelle, K-Hand, Nastia, DR. Rubinstein, Laurent Garnier, Derrick Carter i wielu innych.

Jak mówi Bone o celach swej rezydentury:

 

Nie wierzę w media społecznościowe jako trampolinę dla DJ-ów –  powinny być nią raczej decki i to, co potrafisz za nimi zrobić.

“Chodzi o przebijanie się nowej muzyki. Chodzi o słuchanie nowych utworów, które są “gorące”, zanim zrobi się na nie hype. Istotą są wartości Starej Szkoły, które przecież kiedyś były dominujące. Chodzi o wspaniałą muzykę produkowaną przez wspaniałych artystów –  graną przez wspaniałych DJ-ów.”

Published July 06, 2021. Words by Artur Wojtczak.