Electronic Beats Poland

Boiler Room Festival zadebiutuje w Amsterdamie!

O tym wiemy już wszyscy: Amsterdam kocha muzykę elektroniczną, a muzyka elektroniczna kocha Amsterdam. Każdego roku holenderska stolica staje się sceną dla nowych imprez i festiwali, ściągając do siebie miłośników klubowych brzmień z całego świata. Końcem listopada 2022 miasto stanie się gospodarzem kolejnego wydarzenia z najwyższej półki, Boiler Room Festival, i zdecydowanie jest na co czekać!

Everybody loves Amsterdam

 

Ach, i w takich właśnie chwilach mocno zazdrościmy Holandii! Cały kraj znany jest z wyjątkowej pasji do klubowej elektroniki, ale to jego stolica daje największe i najciekawsze możliwości promotorom i organizatorom. Nie dziwi więc wybór lokalizacji Boiler Room Festival – po flagowych imprezach w Nowym Jorku, Londynie i Barcelonie, przyszedł czas na Amsterdam.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Jeśli chcecie odkryć, co w holenderskiej scenie muzyki elektronicznej jest najświeższe, najciekawsze i najbardziej intrygujące, koniecznie rezerwujcie sobie urlop między 24 a 26 listopada. Boiler Room Festival szykuje 3 dni pełne doskonałych brzmień: stawia na różnorodność, promowanie kultury klubowej oraz przeżywanie festiwalowych emocji na 100%. Line-up złożony jest głównie z lokalnych artystów i kolektywów, a nie headlinerów, co stwarza okazję do głębokiego zanurzenia się w holenderską scenę. Nie bez powodu mówi się o tym, że najważniejsze trendy na scenie elektronicznej płyną właśnie stamtąd; co więcej, Boiler Room Festival wspierają też wyjątkowe marki: Absolut, Ballantine’s, Beefeater, Chivas, Havana Club, Jameson i Martell.

Boiler Room Festival Amsterdam – line-up i niespodzianki

Branding brandingiem, ale przyjrzyjmy się dokładniej programowi festiwalu! Zdecydowanie jest na co popatrzeć (i czego posłuchać), bowiem podczas debiutanckiej odsłony Boiler Room Festival w Amsterdamie wystąpią m.in. Animistic Beliefs, mad miran, Azu Tiwaline, Shakleton, Calibre, Menzi, JAEL, Dreya Mac czy DJ Storm. Pełen program festiwalu znajdziecie poniżej, a bilety – na oficjalnej stronie Boiler Room.

3 listopadowe dni będą obfitować nie tylko w występy muzyczne, ale i w wydarzenia towarzyszące – na pełen program jeszcze czekamy, ale jedno jest pewne. Nie zabraknie różnorodnych brzmień elektroniki, eklektycznych połączeń i tego, co w formule Boiler Room najlepsze, czyli wyjątkowych osobowości, uchwyconych przez kamerę.

To jak, gotowi na kolejną klubową wyprawę do Amsterdamu?

 

Published November 08, 2022. Words by Agata Omelańska.