Electronic Beats Poland

Bicep z koncertem w Warszawie

Pochodzący z Belfastu autorzy kultowego „ Glue” czy „ Aura” odwiedzą Warszawę, żeby w formule live uczić z nami swój ostatni album.

Początki Bicep sięgają 2009 roku, kiedy to dwóch producentów z Belfastu – Andrew Ferguson i Matthew McBriar, postanowiło połączyć siły. Ich debiutancki album „Bicep” ukazał się dopiero w 2017 roku.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Co istotne, takie opóźnienie absolutnie nie wynikało z braku chęcia, ale z niesamowitej aktywności duetu. Przez te lata stworzyli bardzo dużo nigdy nie wydanych produkcji disco, house i techno. Przed ukazaniem się debiutanckiej płyty pojawiło się również sporo mniejszych wydawnictw – w tym EPka „Just”, a pochodząca z niej tytułowa kompozycja okazała się jednym z najlepszych klubowych utworów w 2015 r. Ponadto współpracowali z Disclosure czy Blood Orange i bardzo dużo koncertowali.

Jesienią 2020 roku duet wydał swój drugi studyjny krążek „Isles”, który na rynek trafił dopiero w styczniu 2021 i z miejsca stał się w Wielkiej Brytanii hitem. Pochodzącemu z płyty singlowi „Apricots” towarzyszył również teledysk, który wyreżyserował nagrodzony przez BAFTA Mark Jenkin.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Na warszawskim koncercie w Progresji z pewnością można oczekiwać największych i najlepszych hitów Bicep.

Bilety dostępne w sprzedaży

Miejsce:Progresja

Data: 09.02.2022

Doors: 19:00

Start: 21:00

Published August 06, 2021.