Electronic Beats Poland

Berliński magazyn KEYI z charytatywną kompilacją

Berliński magazyn KEYI zachwyca znakomitym designem, unikalnymi fotografiami, sesjami mody i oczywiście treścią. Poczytacie tam sporo o muzyce, popkulturze i miejskich trendach. Tymczasem właśnie ukazuje się wyjątkowa kompilacja wydana przez ten magazyn.

“Sonic Reflections” ukazuje się 29.06. nakładem KEYI Records, a  impreza promująca składankę odbędzie się w Kantine am Berghain.

 

Kompilacja charytatywna która łączy różnorodną gamę berlińskich i międzynarodowych artystów i składa się aż z 44 utworów, a dochód z jej sprzedaży zostanie w całości przekazany dwóm niezwykłym organizacjom: Białym Hełmom, które niestrudzenie starają się nieść pomoc i wsparcie w strefach konfliktów oraz niemieckiej organizacji Welthungerhilfe, zajmującej się zwalczaniem głodu i głodu na świecie.

 

Skrupulatnie wyselekcjonowane tracki do tej składanki to ponad 4 godziny muzyki: od funku i disco po techno.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Tu nie chodzi tylko o muzykę – tu chodzi o to, by coś zmienić. Uczestnicząc w tej muzycznej odysei, masz okazję przyczynić się do większego dobra. Każdy grosz zebrany ze sprzedaży tej kompilacji poświęcona walce z głodem i ubóstwem na całym świecie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek świat potrzebuje solidarności i wsparcia swoich kreatywnych społeczności.

Wyzwania, przed którymi stoimy, są ogromne i zróżnicowane. Wstrząsające wydarzenia wojenne na Ukrainie, niszczycielski wpływ niedawnego trzęsienia ziemi w Turcji i trwający kryzys w Syrii.

“To właśnie w  takich czasach artyści, muzycy i szersza społeczność nocnego życia muszą stać razem, wykorzystując swoje platformy do promowania pozytywnych zmian” – piszą kuratorzy kompilacji.

Całą składankę z utworami takich wykonawców jak Hadone, Ancient Methods, Tomasz Guiddo & Louie Austen, Melania czy Ellen Allien, znajdziecie TUTAJ.

 

Published June 21, 2023. Words by Artur Wojtczak, photos by arch. KEYI.