Zobaczcie najciekawsze telewizyjne trailery tegorocznego Comic-Conu | Electronic Beats Poland

Zobaczcie najciekawsze telewizyjne trailery tegorocznego Comic-Conu

Jezusie najdroższy ile tej telewizji jest na świecie. Czy to jest jakaś bańka, która niedługo pęknie? Jakość seriali wydaje się wręcz szokująca zwłaszcza, że jest ich taka wiele. Sprawdźcie poniżej kilka trailerów, który wybraliśmy z jakiegoś miliona, które pokazane został w trakcie wydarzenia w San Diego.

The Purge

Nie jesteśmy pewni jak będzie działał ten serial, ale szczerze mówiąc ten serial ma potencjał być czymś solidnym. Ale tak samo było z filmami “Purge”, które nigdy nie spełniły oczekiwań.

Deadly Class

Niestety, aby zobaczyć trailer nowego projektu braci Russo musicie trochę nakłamać o tym gdzie o oglądacie ale warto.

Disenchattment

Nowy projekt twórcy kultowych Simpsonów będzie miał swoją premierę już 17 sierpnia. Chyba nie ma nikogo kto by się nie cieszył.

Preacher

Trzeci sezon świetnej adaptacji legendarnego komiksu wygląda nie gorzej niż jego poprzednie odsłony.

Homecoming

Radiohead w trailerze, reżyser, który stworzył “Mr. Robot” i Julia Roberts, która dotąd nie znała przyjemności pracowania w telewizji.

Wydaje się, że możemy się spodziewać czegoś świetnego.

The Walking Dead

Lol.

Nie.

Nie oglądajcie tego.

Young Justice

Powrót do telewizji po 5 lat od skasowania projektu. “Young Justice” ma być głównym powodem dla ludzie, którzy chcieliby zamówić nową platformę streamingową DC

Better Cal Saul

W czwartym sezonie wydarzenia z “Better Call Saul” w końcu połączą się z tym co mogliśmy zobaczyć na ekranach naszych telewizorów gdy oglądaliśmy “Breakaing Bad”

Titans

SMUTNI, DESZCZ, MROCZNIE.

DC pokaże nam trochę Robina i smutku w DCU. Bo tego nam najwyraźniej brakowało.

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Podobnie jak “Young Justice” “Wojny Klonów” powracają, aby  namówić potencjalnych odbiorców do zakupu nowej platformy streamingowej – ta będzie należeć do Disneya.