Electronic Beats Poland

Znamy pierwsze gwiazdy tegorocznego Audioriver!

Trochę to zajęło, ale w końcu znamy pierwszych artystów, którzy pojawią się pod koniec lipca na płockiej plaży. A wśród nic znajdziemy prawdziwe legendy sceny – króla niemieckiego electro Boys Noize’a, jeden z najbardziej wybuchowych drumowych składów w historii London Elektricity Big Band Live i mistrza wyjątkowych live’ów Bułgara Kinka. A to nie koniec ogłoszeń.

Znamy też pierwszy artystów, którzy pojawią się na scenie T-Mobile Electronic Beats. Pierwszy to 1/3 uwielbianego przez wielu Hessle Audio – Ben UFO. Drugi to Luke Slater w swoim projekcie Planetary Assault Systems live, który będzie promował najnowszy album muzyka wydany we wrześniu 2016 roku.

Głębokie brzmienia techno zaprezentuje także duet Artefakt live, który można zaliczyć do umownej kategorii „nowe twarze”. Po serii świetnych singli i EP-ek, Holendrzy swój debiutancki album wydadzą w przyszłym miesiącu w prestiżowej Delsin Records. Do nowych twarzy zalicza się także ukraiński, 6-osobowy zespół The Erised, którego spokojna elektronika znalazła dom w Med School, czyli sublabelu Hospital Records. W samym Hospital Records wydaje Maduk, który przed trzema laty na Drum & Bass Arena Awards zgarnął tytuły odkrycia roku zarówno w kategorii DJ, jak i producent. Kilka miesięcy temu wydał swój debiutancki album.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Published January 18, 2017.