Electronic Beats Poland

Wygraj karnet na darmową szamę podczas Żarcia Na Kółkach

Co roku czekamy na to wydarzenie z utęsknieniem. Bo kochamy jeść dobre jedzenie, kochamy dobrą pogodę i lubimy łączyć świeże powietrze z pełnymi brzuchami. Sezon food-truckowy nie mógł więc przyjść do nas ani sekundy później bo moglibyśmy nie wytrzymać kolejnych bolesnych dni oczekiwania.

Żarcie na Kółkach powraca w ten weekend na błonia PGE Narodowego i będzie karmić wszystkich spragnionych. W trakcie zjazdu szamochodów spotkamy ponad 80 przedstawicieli kuchni różnych. Królować zapewne będzie burger, ale to tylko wierzchołek góry lodowej bo w Warszawie będziemy mogli spróbować tacosów, ramenu, cheesesteaków, frytek, gyrosów i jeszcze setki innych potraw, którymi będziecie mogli się najeść po uszy.

A dzięki temu, że wspieramy ŻNK to mamy dla was wyjątkowy konkurs, który może wam pomóc wypełnić brzuchy za darmo. Mamy bowiem dla was do wygrania TRZY KARNETY z darmowymi daniami w trakcie zjazdu.

Aby zdobyć jeden z tej trójki wystarczy, że napiszecie na maila: kacper.peresada@bridge2fun.com wiadomość, w której wyjaśnicie na jakiego foodtrucka czekaliście najbardziej przez zimę i jesień i dlaczego właśnie on jest waszym ulubieńcem.

Na odpowiedzi czekamy do piątku 31.03 do godziny 12:00. W treści maila wpiszcie koniecznie: ELEKTRONICZNA SZAMA.

Więcej o samym wydarzeniu możecie znaleźć TUTAJ. Do zobaczenia.

I smacznego.

Published March 29, 2017.