Electronic Beats Poland
Wiley - SnowFest Festival 2018 - festiwal w Szczyrku - Electronic Beats

Wiley, Digitalism i SubFocus gwiazdami SnowFest Festival 2018

Niepisaną tradycją staje się, że w pierwszej połowie lutego fani dobrej muzyki i jazdy na desce spotykają się w Szczyrku, by uczestniczyć w SnowFest Festival. W 2018 roku – 9 i 10 lutego – odbędzie się już piąta edycja tego wydarzenia. Poznaliśmy pierwsze gwiazdy imprezy i trzeba przyznać, że jest dobrze.

Fanów brytyjskiego rapu z pewnością niezwykle ucieszy koncert Wileya – jednego z ojców chrzestnych sceny grime. W ostatnich miesiąc raper ze wschodniego Londynu wydał nie tylko kolejny album (bardzo udany zresztą, “Godfather”), ale i… autobiografię zatytułowaną “Eskiboy”. Dla tych, którzy wolą się bardziej przy bardziej dynamicznych i połamanych klimatów, organizatorzy przygotowali sety electro house’owego duetu Digitalism oraz niezwykle cenionego dj-a / producenta drum nad bass Sub Focusa, którego na scenie wesprze MC ID.

Oczywiście nie zabraknie też polskich akcentów. W Szczyrku na pewno wystąpią Dwa Sławy oraz Holak. Z pewnością to jednak nie koniec ogłoszeń i lista z tygodnia na tydzień będzie się rozrastała.

Bilety na SnowFest Festival 2018 do 31 stycznia kosztują 140 zł i można je nabyć tutaj. A na zachętę zobaczcie, jak wyglądała impreza w lutym kończącego się powoli roku.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Published November 22, 2017.